رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 27 تیر 1397 - 12:23
  • کد خبر : ۱۰۴۲۲
  • مشاهده :  69 بازدید
  • چاپ خبر : طرح هادی ۱۲ روستای شهرستان ممسنی اجرا می شود  / رادیو ممسنی

طرح هادی ۱۲ روستای شهرستان ممسنی اجرا می شود  / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال اجرای طرح هادی ۱۲ روستای شهرستان ممسنی که تاکنون علی رغم تهیه طرح هادی اقدامی جهت اجرای آن صورت نگرفته ، اجرا خواهد شد . با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال اجرای طرح هادی ۱۲ روستای شهرستان ممسنی که تاکنون علی رغم تهیه طرح هادی […]

رادیو ممسنی:

طرح هادی ۱۲ روستای شهرستان ممسنی اجرا می شود 

با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال اجرای طرح هادی ۱۲ روستای شهرستان ممسنی که تاکنون علی رغم تهیه طرح هادی اقدامی جهت اجرای آن صورت نگرفته ، اجرا خواهد شد .

با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال اجرای طرح هادی ۱۲ روستای شهرستان ممسنی که تاکنون علی رغم تهیه طرح هادی اقدامی جهت اجرای آن صورت نگرفته ، اجرا خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی، داود ایوبی فرماندار ممسنی گفت: با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال اجرای طرح هادی ۱۲ روستای شهرستان که تاکنون علی رغم تهیه طرح هادی اقدامی جهت اجرای آن صورت نگرفته ، اجرا خواهد شد .
وی طی بازدید از پروزه های در حال احداث بنیاد مسکن صحبت می کرد افزود: برنامه زمانبندی پیش بینی شده در طرح هادی روستاهای مذکور که در بخش های مرکزی،ماهور میلاتی و دشمن زیاری قرار دارند رو به اتمام بوده که انشالا شاهد اجرای طرح هادی خواهند بود .
رئیس شورای مسکن شهرستان اظهار داشت: هم اکنون طرح های هادی و بهسازی ۳۷ روستای شهرستان توسط بنیاد مسکن در حال اجراست که این عملیات شامل سنگ کاری،کانیوو ، زیر سازی و آسفالت و تهیه طرح هادی را شامل می شود. 
دکتر ایوبی اضافه کرد: اگر چه تعداد پروژه های در حال اجرای روستاهای شهرستان نسبت به کل روستاها کم می باشد ولی با توجه به رویکرد شهرستان و پیگیری های نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی به قول مردم انقلابی در خدمت رسانی به روستاها در حال شکل گیری است که انشالله آثار مثبتی برای روستائیان شهرستان به ارمغان خواهد آورد .
وی گفت: در برنامه‌ریزی های شهرستان تصمیم گرفته شده در طول دوسال آینده عملیات اجرایی ۷۰  روستای شهرستان که تاکنون هیچگونه اقدامی در جهت بهسازی، آسفالت،احداث کانیوو انجام نگرفته در اولویت قرار گیرد.
فرماندار ممسنی با تشکر از دولت  جهت تخصیص قیر رایگان به روستاها گفت: با پیگیری های انجام شده و قول مساعد مسئولان استانی و کشوری میزان قیر رایگان تخصیصی دوبرابر خواهد شد تا مسئولان شهرستانی بتوانند خدمات بیشتری را به روستائیان شهرستان ارائه دهند .
گفتنی است پروژه های در حال اجرای بنیاد مسکن در روستاهای مورکی، باجگاه ،گرفهلیان ، شیراسپاری،سراب بهرام و گلگون که نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی حضور  داشتند بازدید بعمل آمد و با هماهنگی های لازم جهت تسهیل در اجرای پروژه اتخاذ گردید.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه