رفتن به بالا
  • شنبه - 30 تیر 1397 - 22:19
  • کد خبر : ۱۰۴۴۳
  • مشاهده :  127 بازدید
  • چاپ خبر : مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزشکده فنی شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی

مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزشکده فنی شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزشکده فنی شهرستان ممسنی با حضور مسئولین در محل سالن امیرکبیر شهر نورآباد برگزار گردید مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزشکده فنی شهرستان ممسنی با حضور مسئولین در محل سالن امیرکبیر شهر نورآباد برگزار گردید به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی،آقای ایوبی فرماندار ممسنی در این جلسه […]

رادیو ممسنی:

مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزشکده فنی شهرستان ممسنی

مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزشکده فنی شهرستان ممسنی با حضور مسئولین در محل سالن امیرکبیر شهر نورآباد برگزار گردید

مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزشکده فنی شهرستان ممسنی با حضور مسئولین در محل سالن امیرکبیر شهر نورآباد برگزار گردید

به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی،آقای ایوبی فرماندار ممسنی در این جلسه گفت: ضرورت افزایش نقش آفرینی دانشگاه در حوزه های اشتغال، اقتصاد مقاومتی ، تربیت نیروی متخصص وکار بلد کلید اشتغال پایدار است .
وی اضافه کرد : آموزشهای فنی و حرفه ای تلفیقی است از علم ، فن و هنر که نقش بیسار مهمی در تامین نیروی انسانی کار آمد ایفاد کرده و یکی از عناصر کلیدی برای تحقق پیشرفتهای اقتصادی است و از جمله عوامل موثر در موفقیت کشورهای توسعه یافته بشمار می رود.
نماینده عالی دولت در شهرستان ممسنی استفاده از قابلیت انسانی به جای سرمایه انسانی را مورد تاکید قرار دادند و اظهار داشتند: قابلیت های انسانی تلاش می کند توانمندی انسانها را برای دستیابی به زندگی شایسته تر تقویت کند
دکتر ایوبی یکی از عوامل بیکاری را فقدان مهارتهای مورد نیاز بازار کار از سوی جویندگان کار دانستند و تصریح کردند : آموزشهای فنی و حرفه ای در شرایط کنونی انجام فعالیت هایی است که می تواند فرد را برای احراز شغل ، حرفه ، کسب و کار آماده کند یا کارایی و توانایی وی را در انجام آن افزایش دهد.
وی گفت : آموزشکده فنی و مراکز فنی و حرفه ای از حالت کلیشه ای آموزشی بدون مهارت خارج شوند و نیازهای عمومی شهرستان و تربیت نیروی کار آمد را سرلوحه قرار دهند.
گفتنی است در این مراسم فرماندار ممسنی گزارشی از آخرین وضعیت نرخ بیکاری ، مشارکت اقتصادی و اشتغال زا بخش های مختلف و طرح های اشتغال زایی دولت گزارشی ارائه نمودند.


فرماندار ممسنی در پایان از خدمات ارزنده و چند ساله آقای سجادشفیعی رئیس اسبق آموزشکده فنی شهرستان تقدیر و تشکر کرد و برای آقای علیرضا رحمانی سرپرست جدید آروزی موفقیت نمودند.

معارفه-علیرضا-رحمانی

معارفه-علیرضا-رحمانی-۲

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه