رفتن به بالا
  • شنبه - 30 تیر 1397 - 23:02
  • کد خبر : ۱۰۴۴۵
  • مشاهده :  52 بازدید
  • چاپ خبر : سفر یک روزه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی

سفر یک روزه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: در سفر یک روزه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و هیئت رئیسه دانشگاه به شهرستان ممسنی فرماندار شهرستان گفت : بهداشت و درمان جزء دغدغه های اصلی مردم است و باید سطح سلامت جامعه ارتقاء یابد. در سفر یک روزه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و هیئت رئیسه دانشگاه به شهرستان ممسنی فرماندار […]

رادیو ممسنی:

سفر یک روزه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به شهرستان ممسنی

در سفر یک روزه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و هیئت رئیسه دانشگاه به شهرستان ممسنی فرماندار شهرستان گفت : بهداشت و درمان جزء دغدغه های اصلی مردم است و باید سطح سلامت جامعه ارتقاء یابد.

در سفر یک روزه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و هیئت رئیسه دانشگاه به شهرستان ممسنی فرماندار شهرستان گفت : بهداشت و درمان جزء دغدغه های اصلی مردم است و باید سطح سلامت جامعه ارتقاء یابد.

در سفر یک روزه دکتر بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی و هیئت رئیسه دانشگاه به شهرستان ممسنی دکتر ایوبی فرماندار شهرستان گفت : بهداشت و درمان جزء دغدغه های اصلی مردم است و باید سطح سلامت جامعه ارتقاء یابد.
وی افزود : یکی از معضلات اصلی در حوزه سلامت عدم تکمیل کلینیک تخصصی ، کمبود تجهیزات پزشکی مانند MRI، نیازهای تجهیزاتی و تاسیساتی بیمارستان ممسنی، عدم وجود اورژانس جاده ای۱۱۵ در برخی از مناطق شهرستان بویژه روستاهای میشان ، بردنگان ، جنجان، مهرنجان و دشت آزادگان است که امید است با همکاری مسئولین دانشگاه بتوانیم گام مهمی در جهت مرتفع نمودن این مشکل برداریم.
در این جلسه که در محل شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد فرماندار ممسنی افزود: در خدمات دهی بیمه سلامت مردم بویژه در مناطق روستائیان گله مند و ابراز نگرانی می کنند که می طلبد در خصوص تعیین سقف خدمات برای بیمه شدگان محدودیت های اعمال شده برطرف گردد.
در ادامه مسائل موضوعات مرتبط با سلامت شهرستان، در خصوص اجرای بسته های خدمتی طرح تحول نظام سلامت، توسعه خدمات اورژانس در شهرستان، وضعیت مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، بهسازی و نوسازی ساختمان خانه های بهداشت، پروژه های در دست ساخت، زیرساخت های سلامت شهرستان، ارتقای خدمات رسانی به جمعیت عشایرنشین و راه اندازی آموزشگاه بهورزی، گسترش یونیت های دندانپزشکی و ثبت شاخص های سلامت مطرح که جهت بهبود ان تصمیماتی اتخاذ گردید.

بازدید-رئیس-دانشگاه-علوم-پزشکی-از-ممسنی
گفتنی است اعضا از بیمارستان ولیعصر شهرستان بازدید بعمل آوردند و از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به مردم ، پیشرفت فیزیکی درمانگاه بیمارستان قرار گرفتند.

گزارش :روابط عمومی فرماندار ممسنی

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه