رفتن به بالا
  • دوشنبه - 1 مرداد 1397 - 10:55
  • کد خبر : ۱۰۴۵۱
  • مشاهده :  79 بازدید
  • چاپ خبر : روستاهای شهرستان ممسنی شناسنامه دار میشوند / رادیو ممسنی

روستاهای شهرستان ممسنی شناسنامه دار میشوند / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: فرماندار ممسنی گفت برای تمامی روستاهای شهرستان شناسنامه تهیه می شود فرماندار ممسنی گفت برای تمامی روستاهای شهرستان شناسنامه تهیه می شود داود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی در این خصوص گفت: به منظور بررسی مدوام وضعیت روستاهای شهرستان و نظامند کردن خدمات دهی به ساکنان آن برای تمامی روستاهای شهرستان شناسنامه تهیه می شود. […]

رادیو ممسنی:

روستاهای شهرستان ممسنی شناسنامه دار میشوند

فرماندار ممسنی گفت برای تمامی روستاهای شهرستان شناسنامه تهیه می شود

فرماندار ممسنی گفت برای تمامی روستاهای شهرستان شناسنامه تهیه می شود

داود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی در این خصوص گفت: به منظور بررسی مدوام وضعیت روستاهای شهرستان و نظامند کردن خدمات دهی به ساکنان آن برای تمامی روستاهای شهرستان شناسنامه تهیه می شود.
وی گفت :در مرحله اول برای تمامی روستاهای دارای دهیاری و شورای اسلامی و در مرحله بعد برای روستاهای فاقد دهیاری و شورا توسط بخشداران انجام خواهد شد .
دکتر ایوبی اضافه نمود: در این شناسنامه تمامی مولفه های جمعیتی ، امکانات موجود در آن از قبیل آب شرب، امکانات بهداشتی ، مکانهای دفع زباله،خدمات زیربنایی راه ، آموزشی، فرهنگ و تفریحی و اماکن مذهبی مدنظر قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: وضعیت امنیتی روستا، معتمدین و متصدین ساکن در روستاها و وضعیت اشتغال آنها در بخشهای مختلف و قابلیت های موجود روستا بررسی و احصا، و در شناسنامه درج خواهد شد تا در یک روند منظم برای روستاهای شهرستان برنامه ریزی گردد.
فرماندار ممسنی گفت: گرچه این اقدام شاید اقدام دیگر هنگامی باشد باشد که می بایست از گذشته های دور تهیه می شد ولی امید می رود با تهیه این شناسنامه ضمن نظام مند کردن خدمات بتواند نقش این مراکز مهم جمعیتی شهرستان را در توسعه شهرستان فراگیرتر نماید و آنها نیز بتوانند اثرگذاری بیشتری در روند تصمیم گیری شهرستان در زمینه های عمرانی، تولید سیاسی و اجتماعی داشته باشند.
منبع خبر: نظری مدیر روابط عمومی فرمانداری ممسنی

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه