رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 17 مرداد 1397 - 16:17
  • کد خبر : ۱۰۵۰۰
  • مشاهده :  45 بازدید
  • چاپ خبر : پیام رییس اداره فرهنگ و ارشاد رستم به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار / رادیو ممسنی + عنوان

پیام رییس اداره فرهنگ و ارشاد رستم به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: امیدواریم مسوولان ادارات و نهادهای شهرستانهای شریف رستم و ممسنی کمال همکاری و تعامل را با خبرنگاران داشته باشند و دیگر شاهد بازداشت، تهدید و شکایت هیچ خبرنگاری نباشیم تا خبرنگار با فراغت بال و بدون دغدغه و ترس حقیقت مسایل و مشکلات جامعه را بدون سانسور به آگاهی مردم عزیز برسانند تا […]

رادیو ممسنی:

امیدواریم مسوولان ادارات و نهادهای شهرستانهای شریف رستم و ممسنی کمال همکاری و تعامل را با خبرنگاران داشته باشند و دیگر شاهد بازداشت، تهدید و شکایت هیچ خبرنگاری نباشیم تا خبرنگار با فراغت بال و بدون دغدغه و ترس حقیقت مسایل و مشکلات جامعه را بدون سانسور به آگاهی مردم عزیز برسانند تا مسوولان در جهت حل آنها اقدام نمایند.

“خبر نورآباد  یادداشت:هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار بر تمامی خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان و اصحاب رسانه مبارک باد.

خبرنگار به عنوان میدان دار اطلاع رسانی و یکی از ارکان مهم جامعه به شمار می رود و بدون شک فعالیت آنان نقش ارزنده و بسزایی در آگاهی بخشی جامعه دارد. نقشی که امروز بیش از پیش برای ایجاد نشاط ، همدلی و امیدواری در بین آحاد مختلف جامعه به آن نیازمندیم.

امیدواریم مسوولان ادارات و نهادهای شهرستانهای شریف رستم و ممسنی کمال همکاری و تعامل را با خبرنگاران داشته باشند و دیگر شاهد بازداشت، تهدید و شکایت هیچ خبرنگاری نباشیم تا خبرنگار با فراغت بال و بدون دغدغه و ترس حقیقت مسایل و مشکلات جامعه را بدون  سانسور به آگاهی مردم عزیز برسانند تا مسوولان در جهت حل آنها اقدام نمایند.

      رحمن محقق
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رستم

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه