رفتن به بالا
  • جمعه - 26 مرداد 1397 - 18:42
  • کد خبر : ۱۰۵۱۹
  • مشاهده :  39 بازدید
  • چاپ خبر : جای خالی فعالیت های علمی و پژوهشی در رفع مشکلات جوانان شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی

جای خالی فعالیت های علمی و پژوهشی در رفع مشکلات جوانان شهرستان ممسنی / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی:

رادیو ممسنی:

جای خالی فعالیت های علمی و پژوهشی در رفع مشکلات جوانان شهرستان <a href=ممسنی” title=”جای خالی فعالیت های علمی و پژوهشی در رفع مشکلات جوانان شهرستان ممسنی“>

جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان ممسنی با محوریت اشتغال و ازدواج به ریاست دکتر ایوبی فرماندار و سایر اعضا، در محل فرمانداری برگزار گردید.

جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان ممسنی با محوریت اشتغال و ازدواج به ریاست دکتر ایوبی فرماندار و سایر اعضا، در محل فرمانداری برگزار گردید.

ایوبی ضمن تبریک به مناسبت هفته ازدواج سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و سالروز ورود آزادگان سرافراز گفت : جای فعالیت های علمی و پژوهشی در مورد مشکلات جوانان خالی است و در شهرستان ممسنی اقدام خاصی صورت نگرفته است.
فرماندار ممسنی افزود: سه مقوله قبل ، حین و بعد ازوداج را بررسی کنیم و مطالعه علمی و تخصصی انجام دهیم سپس کار خود را ارزیابی و ببنیم چقدر نتیجه داده است.
رئیس ساماندهی امور جوانان شهرستان ممسنی تاکید کرد : همه گروه ها بویژه ، دانشگاهیان و نخبگان مقالات و پایان نامه های علمی خود را به این سمت هم سوق دهند و در بحث ازدواج به ما کمک کنند.
فرماندار ممسنی اظهار داشت: یکی از مهم ترین عوامل جلوگیری از امر ازدواج بحث اشتغال جوانان است که می بایست مورد توجه ویژه مردم و مسولان قرار گیرد و و فرهنگ کارآفرینی و خود اشتغالی در بین آنها تقویت شود که اگر این دیدگاه عوض شود برخی از مشکلات در حوزه اشتغال مرتفع خواهد شد.
دکتر ایوبی با بیان اینکه در بحث اشتغال شهرستان اقداماتی صورت گرفته و پیگیر هستیم افزود:یکی از مهم ترین سیاست دولت ایجاد کار در کارگاه های کوچک است همچنین پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی که متقاضیان می توانند از طریق ادارات مربوطه ان را پیگیری نمایند .
سپس سایر اعضا، به بیان دیدگاها ، نقطه نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم برای اشتغال و ازدواج جوانان اتخاذ شد.
منبع خبر:نظری مدیر روابط عمومی فرمانداری ممسنی

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه