رفتن به بالا
  • دوشنبه - 29 مرداد 1397 - 22:52
  • کد خبر : ۱۰۵۴۴
  • مشاهده :  55 بازدید
  • چاپ خبر : اجرای طرح ثبت نام سیار کارت هوشمند ملی در ممسنی
امیداکبری رئیس اداره ثبت احوال ممسنی گفت: طرح ثبت نام سیار کارت هوشمند ملی در حال اجرا شدن است.

اجرای طرح ثبت نام سیار کارت هوشمند ملی در ممسنی

طرح ثبت نام سیار کارت هوشمند ملی در شهرستان ممسنی برای اولین بار کلید خورد. امید اکبری رئیس اداره ثبت احوال ممسنی گفت: طرح ثبت نام سیار کارت هوشمند ملی در حال اجرا شدن است. وی ادامه داد: اجرای این طرح در روزهای ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه توسط اکیپ سیار ثبت نام کارت هوشمند […]

طرح ثبت نام سیار کارت هوشمند ملی در شهرستان ممسنی برای اولین بار کلید خورد.

امید اکبری رئیس اداره ثبت احوال ممسنی گفت: طرح ثبت نام سیار کارت هوشمند ملی در حال اجرا شدن است.

وی ادامه داد: اجرای این طرح در روزهای ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه توسط اکیپ سیار ثبت نام کارت هوشمند ملی متشکل از کارکنان اداره ثبت احوال ممسنی و دفتر خدمات هویت ملی خلفی انجام شد.

اکبری با تشکر از همکاری ویژه بخشدار و دهیاران دشمن زیاری در اجرای این طرح اظهارداشت: این اکیپ در روستای تلمبه خانه حسنی در مرکز بخش دشمن زیاری مستقر شد و ثبت نام سیار کارت هوشمند ملی با استقبال خوبی مواجه گردید.

وی ادامه داد: از مهمترین مزایای این طرح علاوه بر صرفه جویی زمانی، مانع از ایاب و ذهاب روستائیان و عشایر با فاصله مکانی طولانی با مرکز شهرستان و همچنین کاهش هزینه های جانبی همشهریان عزیز خواهد شد.

رئیس اداره ثبت احوال ممسنی با اشاره به افتتاح نمایندگی ثبت احوال در بخش های ماهور و دشمن زیاری پس از ارتقای شبکه دیتا توسط مخابرات استان در آینده ای نزدیک، بیان کرد: با توجه به آخرین مهلت ثبت نام کارت هوشمند ملی در پایان سال و عدم تمدید این مهلت زمانی، اداره ثبت احوال ممسنی در نظر دارد در راستای سیاست های کلی دولت و سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مجری طرح، این طرح را در سایر بخش ها و روستاهای ممسنی با اطلاع رسانی و هماهنگی قبلی با بخشداران، دهیاران، اعضای شورای اسلامی و سایر متنفذین محلی ادامه دهد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه