رفتن به بالا
  • شنبه - 3 شهریور 1397 - 09:29
  • کد خبر : ۱۰۵۵۴
  • مشاهده :  45 بازدید
  • چاپ خبر : در هفته دولت امسال ۵۵ پروژه عمرانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد  / رادیو ممسنی

در هفته دولت امسال ۵۵ پروژه عمرانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد  / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: در هفته دولت امسال ۵۵ پروژه در سه بخش مرکزی،ماهور میلاتی و دشمن زیاری با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.  در هفته دولت امسال ۵۵ پروژه در سه بخش مرکزی،ماهور میلاتی و دشمن زیاری با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری […]

رادیو ممسنی:

در هفته دولت امسال ۵۵ پروژه عمرانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد 

در هفته دولت امسال ۵۵ پروژه در سه بخش مرکزی،ماهور میلاتی و دشمن زیاری با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد. 

در هفته دولت امسال ۵۵ پروژه در سه بخش مرکزی،ماهور میلاتی و دشمن زیاری با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد. 

داود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی گفت: در هفته دولت امسال ۵۵ پروژه در سه بخش مرکزی،ماهور میلاتی و دشمن زیاری با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد. 
وی افزود: در بخش گاز رسانی ۱۱  روستای شهرستان با اعتباری بالغ بر ۴/۲ میلیارد ریال و قریب ۴/۷ میلیارد پروژه طرح های بهسازی و بازسازی مسکن روستایی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. 
ایوبی اظهار داشت: آبرسانی به مناطق شهری و روستایی شهرستان نیز از دیگر پروژه های تاثیر گذار می باشد که شامل حفر ۲ حلقه چاه، تجهیز ۱حلقه چاه و اجرای خط انتقال به طول ۸۰۰  متر و ۷/۵ کیلومتر خط انتقال روستا نیز می باشد. 
فرماندار ممسنی افزود: اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی شهری شامل روشنایی معابر و خیابان های شهر نوراباد، آسفالت معابر و کانال های سیل بر با اعتباری بالغ بر ۲/۳ میلیارد ریال نیز افتتاح خواهد شد.
رئیس شورای اداری شهرستان ممسنی اضافه نمود؛ برقرسانی و رفع افت ولتاژ به روستا های نزاع، چمگل و فیدر جدید شهر نورآباد با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال نیز مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. 
نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به افتتاح پروژه های عمرانی در روستا ها اظهار داشت: کتابخانه عمومی دشت رزم شهرستان با ۲۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۵/۵ میلیارد ریال به مردم شریف این روستا تقدیم خواهد شد.
ایوبی اضافه نمود: تعداد ۹ چمن مصنوعی در مناطق شهری و روستایی شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال تقدیم جوانان ورزش دوست خواهد شد. 
وی گفت: جهت ساخت ساختمان مدد جویی در بخش ماهور میلاتی نیز مبلغ ۱/۵ میلیارد ریال  نیز تقدیم افراد تحت پوشش این نهاد قرار خواهد گرفت. 
فرماندار ممسنی تاکید کرد در بخش بهداشت و درمان نیز ۴ خانه بهداشت روستایی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال نیز در جهت ارائه خدمات بهتر روستایی و عشایری افتتاح خواهد شد. 
داود ایوبی اظهار داشت: پروژه دهیاریهای شهرستان نیز شامل ساختمان دهیاری، اجرای پل ، کانالهای سیل بر و جدول کشی و آسفالت معابر روستایی با اعتباری بالغ بر ۵/۵ میلیارد ریال در سطح شهرستان مورد بهره‌برداری قرار می گیرد. 
رئیس کمیته برنامه‌ریزی شهرستان ممسنی اضافه نمود: در بخش کشاورزی و آبخیزداری شهرستان نیز مجتمع پرورش ماهی سردابی پیراشکفت با تولیدی به میزان ۲۱۰ تن در سال با اعتباری قریب ۴/۸ میلیارد ریال نیز از طرح های افتتاحی هفته دولت خواهد بود .
توسعه و تجهیز شهرک صنعتی نوراباد ، ساختمان اداری امور عشایر ، اقامتگاه بوم گردی روستایی قائدان بخش دشمن زیاری نیز مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. 
ایوبی همچنین گفت: روکش آسفالت ۱۳۵ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در سطح شهرستان با حضور مسئولین استانی و نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی کلنگ زنی خواهد شد. 
رئیس شورای اداری شهرستان ممسنی از پیگیری های مستمر امام جمعه محترم شهرستان،دکتر گودرزی نماینده محترم و فعال شهرستان و دفتر وی و تمامی مدیران و مردم استان و شهرستان در جهت اجرای این پروژه ها تقدیر و تشکر نمود .

 

منبع خبر: نظری مدیر روابط عمومی فرمانداری ممسنی

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه