رفتن به بالا
  • شنبه - 3 شهریور 1397 - 17:38
  • کد خبر : ۱۰۵۵۵
  • مشاهده :  39 بازدید
  • چاپ خبر : جلسه هماهنگی رفع مشکلات شهرک صنعتی نورآباد / رادیو ممسنی

جلسه هماهنگی رفع مشکلات شهرک صنعتی نورآباد / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: فرماندار شهرستان ممسنی گفت : از ۳۰ واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی نورآبادممسنی عملاً ۲۵ واحد آن فعالیت تولیدی ندارند فرماندار شهرستان ممسنی گفت : از ۳۰ واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی نورآبادممسنی عملاً ۲۵ واحد آن فعالیت تولیدی ندارند داوود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی گفت: از ۳۰ واحد تولیدی مستقر […]

رادیو ممسنی:

جلسه هماهنگی رفع مشکلات شهرک صنعتی نورآباد

فرماندار شهرستان ممسنی گفت : از ۳۰ واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی نورآبادممسنی عملاً ۲۵ واحد آن فعالیت تولیدی ندارند

فرماندار شهرستان ممسنی گفت : از ۳۰ واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی نورآبادممسنی عملاً ۲۵ واحد آن فعالیت تولیدی ندارند

داوود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی گفت: از ۳۰ واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی نورآباد عملاً ۲۵ واحد آن فعالیت تولیدی ندارند که به منظور مشاوره و رفع مشکلات آنها کلنیک تخصصی صنایع استان با حضور کلیه اعضاء در شهرستان حاضر و واحدهای مذکور را عارضه یابی خواهند نمود.
وی که در جلسه هماهنگی رفع مشکلات شهرک صنعتی نورآباد با حضور مدیرعامل شهرک شهرکهای صنعتی استان برگزار شده بود افزود: شهرک صنعتی شهرستان ممسنی یکی از کم رونق ترین شهرکهای استان می باشد که برای رفع مشکلات آنها می بایست اقدامات هماهنگی های بسیاری انجام شده که نیاز به روحیه جهادی در سال حمایت از کالای ایرانی دارد.
ایوبی اظهار داشت: با اقدامات چند ماه اخیر خوشبختانه اقدامات لازم برای فعال سازی دو واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی انجام گرفته وپیگیریهای لازم برای فعال نمودن واحد سوم نیز در حال انجام است.
وی اضافه نمود : درسال اخیر مبلغ ۴۲۰ میلون هزینه آسفالت معابر شهرک صنعتی شهرستان شده واحداث کیوسک نگهبانی وبرج نوری ورودی آن نیز در حال انجام ومشکل آب آشامیدنی آن نیز با اقدامات انجام شده رفع گردیده است .
رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ممسنی گفت: برای مشارکت بیشتر مسئولان استانی برای فعال سازی واحدهای تولیدی شهرستان به زودی اعضاء کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان به شهرستان سفر خواهند نمود ویا مدیر ان عامل شرکت ها در مرکز استان حاضر ومشکلات واحدهای تولیدی آنها در جلسه مذکور بررسی وتصمیم گیری خواهدشد.
مهندس فتوحی مدیرعامل شرکت شهرکهای استان نیز در این جلسه با اعمال معافیت خاص در شهرک صنعتی نورآباد وآمادگی شرکت شهرکهای نصعتی استان را جهت احداث ۲۰ ناحیه صنعتی جدید در بخش های شهرستان ممسنی اعلام نمود.
در این جلسه نمایندگان واحدهای صنعتی شهرستان مشکلات شهرک صنعتی شهرستان را عنوان نمودند ودر پایان با حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ومعاونین وفرماندار از شهرک صنعتی واز واحد تولیدی لبنیات را در ممسنی که در حال فعال سازی می باشد مورد بازدید قرار گرفت.
منبع خبر: نظری مدیر روابط عمومی فرمانداری

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه