رفتن به بالا
  • دوشنبه - 5 شهریور 1397 - 22:42
  • کد خبر : ۱۰۵۶۸
  • مشاهده :  54 بازدید
  • چاپ خبر : برگزاری میز خدمت با حضور مسئولین شهرستان رستم / رادیو ممسنی

برگزاری میز خدمت با حضور مسئولین شهرستان رستم / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: همزمان با چهارمین روز از هفته دولت میز خدمت و ملاقات عمومی با حضور فرماندار شهرستان رستم و روسای ادارات برگزار گردید. همزمان با چهارمین روز از هفته دولت میز خدمت و ملاقات عمومی با حضور فرماندار شهرستان رستم و روسای ادارات برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ، در […]

رادیو ممسنی:

برگزاری میز خدمت با حضور مسئولین شهرستان رستم

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت میز خدمت و ملاقات عمومی با حضور فرماندار شهرستان رستم و روسای ادارات برگزار گردید.

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت میز خدمت و ملاقات عمومی با حضور فرماندار شهرستان رستم و روسای ادارات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ، در این میز خدمت که از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر امروز به طول انجامید، به درخواستهای مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح کرده بودند رسیدگی شد و سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان رستم ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه کردند که موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع گردید.

فرماندار شهرستان رستم  برگزاری ملاقات عمومی با شهروندان را امری مهم دانست و گفت: این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند.

 وی افزود :خوشبختانه هفته دولت فرصت مغتنمی است تا ضمن بیان دستاورد های دولت و نظام به مردم  ، با خدمت رسانی به شهروندان گوشه ای از مشکلات آنان را حل نماییم.

مقام عالی دولت در شهرستان ضمن  تشکر از مردم که با صبر و تحمل در این دیدارها مشکلات و خواسته های خود را مطرح کردند، افزود: خدا را شاکریم که توانسته ایم با اهتمام نسبت به برگزاری ملاقات های عمومی اقدام کنیم و تا حد توان خود مشکلی از مشکلات شهروندان را برطرف سازیم.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه