رفتن به بالا
  • سه شنبه - 6 شهریور 1397 - 07:34
  • کد خبر : ۱۰۵۷۰
  • مشاهده :  54 بازدید
  • چاپ خبر : بخش اول گزارش عملکرد دو ساله ی نماینده ممسنی و رستم / رادیو ممسنی

بخش اول گزارش عملکرد دو ساله ی نماینده ممسنی و رستم / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی:

رادیو ممسنی:

بخش اول گزارش عملکرد دو ساله ی نماینده <a href=ممسنی و رستم” title=”بخش اول گزارش عملکرد دو ساله ی نماینده ممسنی و رستم”>

تیم رسانه و ارتباطات نماینده شهرستانهای رستم و ممسنی در مجلس شورای اسلامی بخش اول گزارش عملکرد دکتر مسعودگودرزی را منتشر کرد

تیم رسانه و ارتباطات نماینده شهرستانهای رستم و ممسنی در مجلس شورای اسلامی بخش اول گزارش عملکرد دکتر مسعودگودرزی را منتشر کرد

به گزارش دیارممسنی، بخش اول گزارش عملکرد نماینده ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در حوزه ی گازرسانی در شهرستان ممسنی می باشد
این گزارش عملکردها درخصوص پروژه هایی است که تماما در زمان نمایندگی دکتر مسعود گودرزی توسط ایشان مورد پیگیری قرار گرفته و عملیات اجرایی آنها انجام گرفته است؛

۱⃣ گاز رسانی به مجموعه روستاهای دشمن زیاری شامل توکل آباد، پیرحسنی، چمن ریز، بابا صالحی، سررود و بر آفتاب با اعتبار ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان که صد درصد تکمیل گردیده و آماده ی بهره برداری است.

۲⃣  گاز رسانی به مجموعه روستاهای دشمن زیاری شامل سرانجلک، تیشه گری و چشمه دره با اعتبار ۱ میلیارد تومان و ۸۵ درصد پیشرفت پروژه.

۳⃣ گازرسانی به مجموعه روستاهای گوراسپید، بشارجان، عباس آباد و شیربیم با اعتبار ۴ میلیارد و سیصد میلیون تومان با ۴۰ درصد پیشرفت پروژه.

۴⃣ گاز رسانی به ۱۲ روستای جاوید لله شامل جویجان، درفش علیا، درفش سفلی، میدان، تنگ سا علیا، تنگ سا سفلی، عالیشاهی، دره پلنگی، جوزار بکش،جوزار جاوید، رجالو و خرنگون.
با اعتبار ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و ۳۵ درصد پیشرفت پروژه.

۵⃣ گازرسانی به مجموعه روستاهای دشمن زیاری شامل اسلام آباد و بلمینی(گاز رسانی به این دو روستا تکمیل گردیده است) و حسنی پاچر و پاقلعه با ۳۰ درصد پیشرفت پروژه.

۶⃣ تامین اعتبار پروژه ی گازرسانی به مجموعه روستاهای دشمن زیاری شامل هجرت، دشت دیده بان، شهرک کلاه سیاه، دشت آزادگان، شهرک گلدشت، گلگون (ده گردو) و حمزه بیگی که اکنون در مرحله واگذاری به پیمانکار قرار دارند.

۷⃣ گاز رسانی به روستای باتون که این پروژه به پیمانکار واگذار گردیده است.
 
۸⃣ تکمیل گازرسانی به روستاهای بخش ماهور شامل شهر بابامنیر، رباط، مور کرد، برم سیاه، طالقانی و مرغ ماهور با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان که ۶۰ درصد عملیات اجرایی این پروژه در دوره نمایندگی دکتر گودرزی انجام شده است.

۹⃣ تکمیل گاز رسانی به مجموعه روستاهای بردنگان شامل آب مروارید، میانه نرمون، میانه سفلی، سعادت آباد و گردن تل با اعتبار ۴ میلیارد تومان که انجام بیش از ۶۰ درصد این پروژه مربوط به دوره نمایندگی دکتر گودرزی است.

🔟 عملیات اجرایی خط انتقال گاز  به مجموعه پتروشیمی ممسنی در دو ایستگاه ابتدای خط و بابامنیر با اعتبار بیش از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان.

◀️ لازم به ذکر است که عملیات گاز رسانی به  ۱۱ روستا از مجموعه روستاهای شهرستان ممسنی نیز در مرحله انجام مناقصه و واگذاری به پیمانکار است.

◀️ حسب آمار شرکت گاز شهرستان ممسنی، از ابتدای پیروزی انقلاب تا سال ۹۴، مجموعا تعداد ۴۹ روستا در شهرستان ممسنی  از نعمت گاز بهره مند شده اند. 

⬅️ طی دو سال نمایندگی دکتر گودرزی و با پیگیری های ایشان، تعداد ۴۱ روستا یا از نعمت گاز برخوردار شده اند و یا در حال برخورداری هستند و تعداد ۱۱ پروژه گاز رسانی نیز در حال انجام تشریفات قانونی خود هستند.

⤴️ گاز رسانی های این دوره را صعب العبور بودن مناطق، فاصله زیاد از خطوط انتقال و تنگنای مالی کشور از گاز رسانیهای سالهای قبل متمایز میکند. در حالیکه به اندازه ۴۰ سال در همین ۲ سال کار انجام شده است.

↩️ مجموعا بیش از ۱۱۰ نیروی جدید در این پروژه های گازرسانی مشغول به کار شده اند.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه