رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 7 شهریور 1397 - 11:05
  • کد خبر : ۱۰۵۷۵
  • مشاهده :  62 بازدید
  • چاپ خبر : طرح ضیافت اساتید اخلاق حرفه ای در دانشگاه آزاد ممسنی / رادیو ممسنی

طرح ضیافت اساتید اخلاق حرفه ای در دانشگاه آزاد ممسنی / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: به همت نهاد نمایندگی رهبری و دبیران هم اندیشی اساتید در استان، طرح ضیافت اساتید برای دانش افزایی اساتید هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی برگزار شد. به همت نهاد نمایندگی رهبری و دبیران هم اندیشی اساتید در استان، طرح ضیافت اساتید برای دانش افزایی اساتید هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد […]

رادیو ممسنی:

طرح ضیافت اساتید اخلاق حرفه ای در دانشگاه آزاد ممسنی

به همت نهاد نمایندگی رهبری و دبیران هم اندیشی اساتید در استان، طرح ضیافت اساتید برای دانش افزایی اساتید هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی برگزار شد.

به همت نهاد نمایندگی رهبری و دبیران هم اندیشی اساتید در استان، طرح ضیافت اساتید برای دانش افزایی اساتید هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی برگزار شد.

حجت الاسلام سید رضا شمس الدینی مسئول دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی گفت: این طرح خیلی مفید و مثمر ثمر بوده که هر سال دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی این طرح را اجرا می کند و در شهریور امسال این کارگاه به مدت ۱۶ ساعت با حضور حداکثری اساتید برگزار شد و مدرس این کارگاه عبدالحمید فرزانه دبیر هم اندیشی اساتید در استان می باشد.

دکتر فرزانه در گفتگو با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این دوره ها تقویت بنیه علمی – فرهنگی اساتید در ارتباط با حرفه استادی و نقش پژوهشگری آنها می باشد تا علاوه بر رعایت قوانین و مقررات به بایدها و نبایدهای اخلاقی توجه محرز داشته باشند.

دکتر فرزانه در خصوص تاثیر مهم این دوره ها و روند اجرایی آنها خاطر نشان کرد: تعیین میزان تاثیر این نوع کارگاههای آموزشی را یا از طریق فرمهای نظرسنجی و ارزیابی اساتید شرکت کننده انجام میشود و یا در دراز مدت طی بررسی عملکرد آنها مشخص می شود .

دبیر هم اندیشی اساتید استان فارس در پایان گفت: به دور از هر نوع تعارف می توان گفت: کارگاههای برگزار شده در واحد ممسنی از محدود کارگاههایی است که همکاران و اساتید شرکت کننده در آن بسیار فعال و پر انرژی می باشند و در مباحث درسی و کارگاهی شرکت می کنند و نظرات سازنده ای نیز ارائه می نمایند.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه