رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 8 شهریور 1397 - 22:33
  • کد خبر : ۱۰۵۸۱
  • مشاهده :  43 بازدید
  • چاپ خبر : اجرای عملیات روکش آسفالت محورهای روستایی تنگ لله و کلاه سیاه / رادیو ممسنی

اجرای عملیات روکش آسفالت محورهای روستایی تنگ لله و کلاه سیاه / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: اجرای عملیات روکش آسفالت محورهای روستایی و فرعی شهرستان ممسنی شامل روکش محور تنگ لله و کلاه سیاه صبح امروز کلنگ زنی شد   اجرای عملیات روکش آسفالت محورهای روستایی و فرعی شهرستان ممسنی شامل روکش محور تنگ لله و کلاه سیاه صبح امروز کلنگ زنی شد   مهندس صادق برامکی رئیس اداره […]

رادیو ممسنی:

اجرای عملیات روکش آسفالت محورهای روستایی تنگ لله و کلاه سیاه

اجرای عملیات روکش آسفالت محورهای روستایی و فرعی شهرستان ممسنی شامل روکش محور تنگ لله و کلاه سیاه صبح امروز کلنگ زنی شد

 

اجرای عملیات روکش آسفالت محورهای روستایی و فرعی شهرستان ممسنی شامل روکش محور تنگ لله و کلاه سیاه صبح امروز کلنگ زنی شد

 

مهندس صادق برامکی رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده ای شهرستان ممسنی در گفتگو با پایگاه خبری دیارممسنی گفت : پیمانکار پروژه تجهیز کارگاه نموده است و در حال تجهیز کارخانه آسفالت در محور آبپخشان می باشد . مدت این قرار داد ۱۲ ماه می باشد که امیدواریم پیمانکار زودتر از این موعد موضوع پیمان خود را به پایان برساند . مبلغ قرارداد ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است که با ۲۵ درصد افزایش قرارداد تا ۴ میلیارد و ۵۰۰ تومان خواهد رفت . با این مبلغ تقریبا ۲۵ کیلومتر از مسیر های مذکور را میتوان روکش نمود .

برامک افزود : این پروژه زیر نظر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ممسنی می باشد . محل تامین اعتبار آن از محل اعتبارات ملی می باشد که جا دارد از زحمات دکتر گودرزی نماینده محترم , مهندس سیاهپور مدیرکل محترم راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و دکتر ایوبی فرماندار محترم برای جذب اعتبارات ملی برای این پروژه و پروژه های دیگر تقدیر و تشکر نمایم .
با توجه به اینکه حدود ۹ کیلومتر ابتدایی مسیر از پل فهلیان تا اسلام آباد جاوید جاده ای با مشخصات راه اصلی توسط اداره راه و شهرسازی احداث گردیده است و امیدواریم که در آینده ای نزدیک این جاده به زیر ترافیک برود لذا عملیات روکش مذکور از روستای اسلام آباد شروع و تا جایی که قرارداد اجازه دهد ادامه دارد .

روکش-آسفالت-روستایی
قابل ذکر است مراسم کلنگ زنی عملیات مذکور صبح امروز پنجشنبه با حضور دکتر گودرزی نماینده شهرستان و دکتر ایوبی فرماندار  و تعدادی از معتمدین دهستان جاوید در روستای آبپخشان برگزار گردید

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه