رفتن به بالا
  • سه شنبه - 20 شهریور 1397 - 23:09
  • کد خبر : ۱۰۶۲۲
  • مشاهده :  72 بازدید
  • چاپ خبر : پیشرفت وعده شاگرد بهمن بیگی در بیمارستان ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

پیشرفت وعده شاگرد بهمن بیگی در بیمارستان ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: چند مدت پیش بود که یکی از شاگردان زنده یاد بهمن بیگی برای ساخت اقامتگاه بیمار در بیمارستان ممسنی اعلام آمادگی کرد.تاکنون ۲۰ درصد کار انجام شده و گفته میشود روز عید نوروز روز افتتاح این پروژه میباشد تا در سال ۹۸ مردم خوب شهرستانهای ممسنی و رستم از این اقامتگاه به یاری […]

رادیو ممسنی:

چند مدت پیش بود که یکی از شاگردان زنده یاد بهمن بیگی برای ساخت اقامتگاه بیمار در بیمارستان ممسنی اعلام آمادگی کرد.تاکنون ۲۰ درصد کار انجام شده و گفته میشود روز عید نوروز روز افتتاح این پروژه میباشد تا در سال ۹۸ مردم خوب شهرستانهای ممسنی و رستم از این اقامتگاه به یاری خداوند بتوانند استفاده کنند.

چند مدت پیش بود که یکی از شاگردان زنده یاد بهمن بیگی برای ساخت اقامتگاه بیمار در بیمارستان ممسنی اعلام آمادگی کرد.

پروژه اقامتگاه همراه بیمار با زیر بنای ۴۰۰ متر مربع در دو طبقه در حال ساخت میباشد.

طبقه اول جهت اقامتگاه خانم ها و طبقه دوم جهت استراحتگاه اقایان میباشد و هر طبقه ۴ اتاق و هر اتاق ۶ تختواب و دو کمد دارد.

 همچنین هر طبقه یک هال بزرگ وسرویس بهداشتی همراه با حمام و اشپزحانه دارد.

هزینه اولیه احداث این اقامتگاه پانصد میلیون تومان میباشد که توسط خیر ارزشمند دکتر خسروی نژاد تامین و در حال اجراست و کسری مبلغ نیز توسط خیر تامین خواهد شد.

شایان ذکر است پیمانکار افتخاری این پروژه سید علی آزمون و کارفرمای آن مجمع خیرین تامین  سلامت ممسنی می باشد.

تاکنون ۲۰ درصد کار انجام شده و گفته میشود روز عید نوروز روز افتتاح این پروژه میباشد تا در سال ۹۸ مردم خوب شهرستانهای ممسنی و رستم از این اقامتگاه به یاری خداوند بتوانند استفاده کنند.

در مورد نام این پروژه باید گفت؛ خیر عزیز این پروژه را به یاد و نام مادر و پدر خود می سازد و بدون شک مردم قدر شناس ممسنی و رستم یاد و نام این دو بزگوار را گرامی خواهند داشت و برای انها از خداوند طلب مغفرت خواهند کرد.  

شورای خیرین ممسنی و رستم امیدوار است تمام کسانی که تمکن مالی دارند اقدامات مشابهی انجام دهند وثواب آن را نثار روح پدر و مادر خود که همه وجود انسان از انهاست بنمایند.

مقر مجمع خیرین ممسنی در محل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوده و اماده همکاری با خیرین عزیز می باشد.

 شماره تماس۰۹۱۷۷۲۲۰۵۶۰حاج سید غفار ازمون ریس شورای خیرین ممسنی.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه