رفتن به بالا
  • سه شنبه - 20 شهریور 1397 - 23:34
  • کد خبر : ۱۰۶۲۴
  • مشاهده :  62 بازدید
  • چاپ خبر : نابودی یکی از منابع درآمد شهرداری نوراباد به روایت تصویر / رادیو ممسنی + عنوان

نابودی یکی از منابع درآمد شهرداری نوراباد به روایت تصویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: بر اساس گزارش دریافتی از انجمن جامیان طبیعت زاگرس ممسنی درختان نارنج کاشته شده در سطح شهر در حال خشک شدن بوده و هر روز رو به گسترش است.لازم به ذکر است این موضوع قبلا بین حامیان طبیعت زاگرس و مجموعه شهرداری بارها مطرح شده است و جدا از سایه درختان و زیبایی […]

رادیو ممسنی:

بر اساس گزارش دریافتی از انجمن جامیان طبیعت زاگرس ممسنی درختان نارنج کاشته شده در سطح شهر در حال خشک شدن بوده و هر روز رو به گسترش است.لازم به ذکر است این موضوع قبلا بین حامیان طبیعت زاگرس و مجموعه شهرداری بارها مطرح شده است و جدا از سایه درختان و زیبایی شهر و افزایش سلامتی عمومی این درختان در زمان فروش نارنج و بهار نارنج یکی از منابع درآمدی شهرداری میباشد که امید است مورد توجه قرار گیرد.

“خبر نورآباد  سرویس ورزشی:بر اساس گزارش دریافتی از انجمن جامیان طبیعت زاگرس ممسنی درختان نارنج کاشته شده در سطح شهر در حال خشک شدن بوده و هر روز رو به گسترش است.
بر اساس این گزارش دلیل عمده و اصلی خشک شدن این درختان عدم آبیاری منظم میباشد.
لازم به ذکر است این موضوع قبلا بین حامیان طبیعت زاگرس و مجموعه شهرداری بارها مطرح شده است و امید است حال این درختان مورد توجه قرار گیرد.
شایان ذکر است جدا از سایه درختان و زیبایی شهر و افزایش سلامتی عمومی این درختان در زمان فروش نارنج و بهار نارنج یکی از منابع درآمدی شهرداری میباشد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه