رفتن به بالا
  • یکشنبه - 25 شهریور 1397 - 22:54
  • کد خبر : ۱۰۶۳۵
  • مشاهده :  308 بازدید
  • چاپ خبر : برد قاطعانه شریف بتن ممسنی در هفته اول فوتبال لیگ دسته اول جوانان کشور / رادیو ممسنی

برد قاطعانه شریف بتن ممسنی در هفته اول فوتبال لیگ دسته اول جوانان کشور / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: تیم فوتبال جوانان شریف بتن ممسنی در هفته ی نخست مسابقات لیگ دسته اول کشور مقابل نماینده بوشهر به پیروزی پرگل دست یافت تیم فوتبال جوانان شریف بتن ممسنی در هفته ی نخست مسابقات لیگ دسته اول کشور مقابل نماینده بوشهر به پیروزی پرگل دست یافت به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, در هفته […]

رادیو ممسنی:

برد قاطعانه شریف بتن ممسنی در هفته اول فوتبال لیگ دسته اول جوانان کشور

تیم فوتبال جوانان شریف بتن ممسنی در هفته ی نخست مسابقات لیگ دسته اول کشور مقابل نماینده بوشهر به پیروزی پرگل دست یافت

تیم فوتبال جوانان شریف بتن ممسنی در هفته ی نخست مسابقات لیگ دسته اول کشور مقابل نماینده بوشهر به پیروزی پرگل دست یافت

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, در هفته اول مسابقات فوتبال لیگ دسته اول جوانان کشور عصر امروز در استادیوم شهید لشکری نورآباد تیم شریف بتن ممسنی میزبان تیم ایرانجوان بوشهر بود .

نماینده ممسنی بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵ توسط یونس اکبرپور به گل رسید. بازی زیبای دو تیم ادامه داشت تا اینکه دقیقه ۴۵ کیان علمداری موفق شد گل دوم تیم شریف بتن را به ثمر برساند.

در نیمه دوم بازی چندان چنگی به دل نمیزد تا اینکه در دقایق پایانی رضا زاهدپور موفق شد گل سوم ممسنی ها را به ثمر برساند تا نماینده شایسته ممسنی در اول مسابقه موفق شود با نتیجه قاطعانه ۳ بر ۰ تیم ایرانجوان را با شکست بدرقه کند.

شاگردان عیسی زارعی روز یکشنبه آینده در دومین هفته میزبان تیم فجرشهید سپاسی شیراز خواهند بود.

بازی-شریف-بتن-و-ایرانجوان۶بازی شریف بتن ممسنی و ایرانجوان بوشهربازی شریف بتن ممسنی و ایرانجوان بوشهربازی شریف بتن ممسنی و ایرانجوان بوشهربازی شریف بتن ممسنی و ایرانجوان بوشهربازی شریف بتن ممسنی و ایرانجوان بوشهربازی شریف بتن ممسنی و ایرانجوان بوشهربازی شریف بتن ممسنی و ایرانجوان بوشهرحضور پرشور تماشاگران و حمایت از تیم شریف بتن و همچنین حضور دکتر ایوبی فرماندار,مهندس خلیلی شهردار, حاج کرائی رئیس و شریفی نایب رئیس شورای شهر نورآباد در استادیوم از نکات مثبت این مسابقه بود که نشان از اهمیت این مسابقات دارد.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه