رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 4 مهر 1397 - 15:47
  • کد خبر : ۱۰۶۷۰
  • مشاهده :  46 بازدید
  • چاپ خبر : نمایشگاه عکس دفاع مقدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی / رادیو ممسنی

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: نمایشگاه عکس دفاع مقدس در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس برگزار گردید . نمایشگاه عکس دفاع مقدس در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس برگزار گردید . سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

رادیو ممسنی:

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس برگزار گردید .

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس برگزار گردید .

سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی گفت:ایام دفاع مقدس،اوج اقتدار و نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است .

وی افزود : دفاع مقدس نظام ما را برای همیشه بیمه کرد و اقتدار و قدرت ایران اسلامی را به رخ دنیا کشاند  .امروز اگر ایران اسلامی سربلند و با افتخار در دنیار می درخشد و دشمنان هر روز به بهانه های مختلف  مانورهای را به نمایش می گذارند به واسطه قدرت و عظمت ایران اسلامی  و ترس از اقدار و عظمت  ایران عزیز است و این عظمت ایران اسلامی هم به واسطه ایام دفاع مقدس و خون شهدا است .

حسینی ادامه داد: به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ به نسل های جدید و آینده با ابزارهای هنری که بهترین و اثر گزار ترین ابزار جهت انتقال ارزشها و فرهنگ جامعه است  ، نمایشگاه عکس دفاع مقدس شامل ۴۰ قطعه عکس از ایام پرخاطره دفاع مقدس است که از ۳۱ شهریور تا آخر هفته دفاع مقدس به مناسبت این ایام ارزشمند در نگار خانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی در معرض دید علاقمندان و هنرمندان قرار گرفته است .

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه