رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 19 مهر 1397 - 17:39
  • کد خبر : ۱۰۷۲۴
  • مشاهده :  73 بازدید
  • چاپ خبر : چسپیدن به صندلی های مدیریتی و راه انداختن نظام ارباب و رعیتی شایسته نیست / رادیو ممسنی

چسپیدن به صندلی های مدیریتی و راه انداختن نظام ارباب و رعیتی شایسته نیست / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: امروزه مسئولان شهرستان شأن و جایگاهی به جز خدمتگزاری به مردم ندارند ودر این راستا می بایست به صورت مستمر از مناطق روستایی وعشایری و مناطق محروم سرکشی نمایند. امروزه مسئولان شهرستان شأن و جایگاهی به جز خدمتگزاری به مردم ندارند ودر این راستا می بایست به صورت مستمر از مناطق روستایی وعشایری […]

رادیو ممسنی:

چسپیدن به صندلی های مدیریتی و راه انداختن نظام ارباب و رعیتی شایسته نیست

امروزه مسئولان شهرستان شأن و جایگاهی به جز خدمتگزاری به مردم ندارند ودر این راستا می بایست به صورت مستمر از مناطق روستایی وعشایری و مناطق محروم سرکشی نمایند.

امروزه مسئولان شهرستان شأن و جایگاهی به جز خدمتگزاری به مردم ندارند ودر این راستا می بایست به صورت مستمر از مناطق روستایی وعشایری و مناطق محروم سرکشی نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی داوود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی گفت:بازدید میدانی از مناطق مختلف شهرستان باعث گسترش خدمات ادارات به تمامی مناطق می شود ومردم ضمن مشاهده خدمتگزاران مسائل ومشکلات خود را بدون واسطه و رودرو با مسئولین ادارات در میان خواهند گذاشت.
رئیس شورای اداری شهرستان ممسنی ضمن تأکید بر ارائه برنامه زمانبندی حضور مسئولین در مناطق روستایی و عشایری و محروم اظهار داشت : چسپیدن به صندلی های مدیریتی و راه انداختن نظام ارباب و رعیتی و منتظر کردن چندین ساعته مردم در پشت درها نه شایسته مسئولان است ونه اقناع کننده روح خدمتگزاری است.
ایوبی گفت: نشستن در اتاق های دربسته و اتخاذ تصمیم در آن اتاقها شاید فقط وقت گذرانی می باشد.در صورتی که حضور در بین مردم و شنیدن نظر وپیشنهادات آنها و آوردن مسائل آنها به جلسات اداری و تصمیم گیری جهت رفع آنها می توانند گره گشای بسیاری ازمشکلات عدیده مردمی باشد که متأسفانه کمتر در اتاقهای در بسته مورد توجه قرار می گیرد.
وی ضمن تشکر از مدیرانی که نسبت به حضور در روستاها ومناطق محروم اقدام وشرح بازدید های خود را به فرمانداری گزارش می نمایند بیان داشت : در صورتی که همه رسانه های معاند نظام جدایی مسئولین و مردم را در نظام اسلامی تبلیغ واشاعه می دهند می بایست با کمتر کردن فاصله ضمن بی اثر کردن این تبلیغات مسموم موجبات همگرائی وهماهنگی بیشتر مردم ومسئولان را فراهم نمود.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه