رفتن به بالا
  • جمعه - 27 مهر 1397 - 17:02
  • کد خبر : ۱۰۷۶۰
  • مشاهده :  40 بازدید
  • چاپ خبر : کلاهبرداری از زائران کربلا در ممسنی/کلاهبردار دستگیر شد / رادیو ممسنی + عنوان

کلاهبرداری از زائران کربلا در ممسنی/کلاهبردار دستگیر شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی گفت: فردی با هویت (و. ا) با راه اندازی دفتر ثبت نام غیرمجاز از زوار برای اعزام به کربلای معلی و شرکت در مراسم اربعین اقدام به سوء استفاده مالی و کلاهبرداری کرده بود. اما مسئولان امر لازم است شفاف سازی کنند که چرا و چگونه وی توانسته در […]

رادیو ممسنی:

فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی گفت: فردی با هویت (و. ا) با راه اندازی دفتر ثبت نام غیرمجاز از زوار برای اعزام به کربلای معلی و شرکت در مراسم اربعین اقدام به سوء استفاده مالی و کلاهبرداری کرده بود. اما مسئولان امر لازم است شفاف سازی کنند که چرا و چگونه وی توانسته در این شهرستان به راحتی اقدام به چنین کاری کند؟

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی: فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی گفت: فردی با هویت (و. ا) با راه اندازی دفتر ثبت نام غیرمجاز از زوار برای اعزام به کربلای معلی و شرکت در مراسم اربعین اقدام به سوء استفاده مالی و کلاهبرداری کرده بود.
سرهنگ محمد هاشم قسام افزود: این کلاهبردار از ۷۹ نفر مبالغی را دریافت و قصد فرار داشت.
وی ادامه داد: باتوجه به نارضایتی و احتمال تجمع و درگیری سریعا موضوع در دستورکار پلیس ممسنی قرارگرفت و با هماهنگی مرجع قضایی متهم در مخفیگاهی واقع در اسکان عشایر دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی با بیان اینکه نیمی از مبلغ کلاهبرداری شده از متهم کشف شد گفت: متهم هم اکنون تحت نظر  پلیس ممسنی است.
اما مسئولان امر لازم است شفاف سازی کنند که چرا و چگونه وی توانسته در این شهرستان به راحتی اقدام به چنین کاری کند؟
مگر نام نویسی و ثبت نام از زائران نیاز به مجوز ندارد؟

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه