رفتن به بالا
  • جمعه - 27 مهر 1397 - 17:33
  • کد خبر : ۱۰۷۶۶
  • مشاهده :  58 بازدید
  • چاپ خبر : کلاهبرداری میلیاردی از هفت کشاورز رستمی / رادیو ممسنی + عنوان

کلاهبرداری میلیاردی از هفت کشاورز رستمی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: رئیس پلیس آگاهی فارس از دستگیری دو نفر خبر داد که به بهانه خرید محصولات کشاورزی از ۷ نفر کشاورزان در شهرستان رستم، ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی: رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری دو نفر خبر داد که به بهانه خرید محصولات کشاورزی از ۷ نفر کشاورزان در […]

رادیو ممسنی:

رئیس پلیس آگاهی فارس از دستگیری دو نفر خبر داد که به بهانه خرید محصولات کشاورزی از ۷ نفر کشاورزان در شهرستان رستم، ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی: رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری دو نفر خبر داد که به بهانه خرید محصولات کشاورزی از ۷ نفر کشاورزان در شهرستان رستم، ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند.
سرهنگ “فرج شجاعی” اظهارداشت:در پی شکایت چند نفر از شهروندان مبنی بر اینکه دو نفر به هویت های معلوم به بهانه خرید محصولات کشاورزی پس از جلب اعتماد، از آن ها کلاهبرداری کرده اند که شناسایی و ستگیری کلاهبرداران در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیقات فنی ماموران مطلع شدند که کلاهبرداران به بهانه خرید محصولات کشاورزی از جمله هندوانه و گوجه، مبلغ ناچیزی وجه نقد پرداخت و ضمن بارگیری محصولات متواری شده اند.
سرهنگ شجاعی تصریح کرد: با تلاش ماموران پلیس آگاهی هر دو کلاهبردار پس از شناسایی  دستگیر و به مقر پلیس اگاهی منتقل شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان در بازجویی فنی و  تخصصی به ۷ فقره کلاهبرداری به مبلغ ۶ میلیارد ریال اقرار کردند، خاطر نشان کرد: متهمان تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان از شهروندان خواست در فروش محصولات کشاورزی دقت کنند و به افراد ناشناس اطمینان کنند.
برنا/

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه