رفتن به بالا
  • جمعه - 27 مهر 1397 - 22:19
  • کد خبر : ۱۰۷۷۲
  • مشاهده :  58 بازدید
  • چاپ خبر : گزارش سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به ممسنی و رستم / رادیو ممسنی

گزارش سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به ممسنی و رستم / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس از پروژه بزرگراه پل فهلیان به پل بریم و محور قائیمه به پل فهلیان بازدید کردند. معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس از پروژه بزرگراه پل فهلیان به پل بریم و محور قائیمه […]

رادیو ممسنی:

گزارش سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به ممسنی و رستم

معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس از پروژه بزرگراه پل فهلیان به پل بریم و محور قائیمه به پل فهلیان بازدید کردند.

معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس از پروژه بزرگراه پل فهلیان به پل بریم و محور قائیمه به پل فهلیان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی،خادمی معاون وزیر راه و شهر سازی به همراه رحیمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس و گودرزی نماینده ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی ، مهندس تکاور مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس و حسینی  فرماندار شهرستان رستم پس از بازدید میدانی از محل پروژه در محل کارگاه شرکت پیمانکار پروژه در خصوص مشکلات بزرگراه مسیر پل فهلیان به پل بریم بحث و تبادل نظر نمودند.
 در این جلسه مدیر پروژه گزارشی از روند اجرای پروژه شرح نمودند و از آقای خادمی خواستند که با توجه به آماده بودن زیرساخت های لازم مشکل قیر جهت آسفالت بزرگراه که حدود ۱۷ کیلومتر می باشد را حل کنند که معاون وزیر با این درخواست  موافقت نمود.
 رحیمی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خواستار حل هرچه سریع تر موارد معارضی پروژه جهت تسریع در روند ساخت بزرگراه شدند.

منبع : روابط عمومی فرمانداری رستم

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از محور قائیمه به پل فهلیان
معاون وزیر راه و شهرسازی، دکتر گودرزی نماینده محترم مردم شهرستان های ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، مهندس رحیمی معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، مهندس تکاور مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان فارس، دکتر ایوبی فرماندار ممسنی و برخی از مسئولین ذی ربط از محور قائیمه به پل فهلیان بازدید نمودند

خادمی ضمن بازدید نسبت به مرتفع مشکلات این محور بویژه محور خومه زار به نورآباد را خواستار شد‌.

منبع :روابط عمومی فرمانداری ممسنی

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه