رفتن به بالا
  • جمعه - 27 مهر 1397 - 23:01
  • کد خبر : ۱۰۷۷۴
  • مشاهده :  71 بازدید
  • چاپ خبر : اهدای کتاب به کودکان و دانش آموزان روستای نوگک / رادیو ممسنی + عنوان

اهدای کتاب به کودکان و دانش آموزان روستای نوگک / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: محقق رییس اداره ارشاد رستم در این خصوص افزود: ما در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی روستاهایی را برای طرح تخصصی روستاهای دوستدار کتاب برگزیدیم که یکی از آنها روستای نوگک هست که امروز با اهدای کتاب، مجله و کتاب های کمک درسی به آنان سر زدیم و در جمع مشتاق و […]

رادیو ممسنی:

محقق رییس اداره ارشاد رستم در این خصوص افزود: ما در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی روستاهایی را برای طرح تخصصی روستاهای دوستدار کتاب برگزیدیم که یکی از آنها روستای نوگک هست که امروز با اهدای کتاب، مجله و کتاب های کمک درسی به آنان سر زدیم و در جمع مشتاق و بسیار با ذوق کودکان معصوم نوگک بودیم. که ان شالله بتوانیم شهرستان رستم را به عنوان یکی شهرستانهای دوستدار کتاب در بخش روستایی معرفی کنیم.

خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باهمکاری اداره کتابخانه عمومی و کانون پرورش فکری شهرستان رستم در یک اقدام فرهنگی به دیدار کودکان و دانش آموزان نوگک رفتند.
محقق رییس اداره ارشاد رستم در این خصوص افزود: ما در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی روستاهایی را برای طرح تخصصی روستاهای دوستدار کتاب برگزیدیم که یکی از آنها روستای نوگک هست که امروز با اهدای کتاب، مجله و کتاب های کمک درسی به آنان سر زدیم و در جمع مشتاق و بسیار با ذوق کودکان معصوم نوگک بودیم. که ان شالله بتوانیم شهرستان رستم را به عنوان یکی شهرستانهای دوستدار کتاب در بخش روستایی  معرفی کنیم.
محقق گفت: از همکاران ارزشمندم جناب آقای رضا کردستانی رییس کتابخانه عمومی رستم وسر کار خانم معصومه پناهی رییس کانون پرورش فکری کودکان کمال تشکر را داریم و امیدواریم که ما با کمک هم بتوانیم قدمی هر کوچک در راستای تروبج فرهنگ مطالعه در شهرستان داشته باشیم.
رییس ارشاد رستم در آخر افزود: از دهیار پرتلاش نوگک جناب آقای جهانگیر کردستانی و خانم محمدیان رییس مدرسه شهدای نوگک کمال تشکر را داریم.
اهدای کتاب به کودکان و دانش آموزان روستای نوگک

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه