رفتن به بالا
  • سه شنبه - 1 آبان 1397 - 07:26
  • کد خبر : ۱۰۷۸۶
  • مشاهده :  31 بازدید
  • چاپ خبر : کلاهبرداری ۴۰۰ میلیونی در ممسنی به بهانه اعزام زوار به کربلا / رادیو ممسنی

کلاهبرداری ۴۰۰ میلیونی در ممسنی به بهانه اعزام زوار به کربلا / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: فرمانده انتظامی ممسنی گفت: فردی که با راه اندازی دفتر ثبت نام غیرمجاز از ۷۹ نفر شهروند مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد. فرمانده انتظامی ممسنی گفت: فردی که با راه اندازی دفتر ثبت نام غیرمجاز از ۷۹ نفر شهروند مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد. سرهنگ […]

رادیو ممسنی:

کلاهبرداری ۴۰۰ میلیونی در ممسنی به بهانه اعزام زوار به کربلا

فرمانده انتظامی ممسنی گفت: فردی که با راه اندازی دفتر ثبت نام غیرمجاز از ۷۹ نفر شهروند مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

فرمانده انتظامی ممسنی گفت: فردی که با راه اندازی دفتر ثبت نام غیرمجاز از ۷۹ نفر شهروند مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

سرهنگ محمد هاشم قسام بیان کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه شخصی به هویت “و-ا” با راه اندازی دفتر ثبت نام زیارتی برای اعزام به کربلا، مبالغی از آنان اخذ و قصد متواری شدن را دارد.
وی افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ضمن هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی موفق به دستگیری متهم شدند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم پس از انتقال به پلیس اطلاعات در بازجویی فنی و تخصصی اقرار به کلاهبرداری از ۷۹ نفر شهروند به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال در شهرستان ممسنی کرد.
قسام با اشاره به اینکه نیمی از مبلغ کلاهبردای شده از متهم اخذ و تحویل شاکیان شده است، به شهروندان هشدار داد: چنانچه قصد عزیمت به کربلای معلی و عتبات عالیات را دارند فقط از دفاتر مجاز اقدام به ثبت نام کنند و در صورت ثبت نام از طریق سایت های اینترنتی صرفا از سایت هایی که به صورت رسمی اعلام شده است اقدام کنند.
👮پلیس فارس

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه