رفتن به بالا
  • یکشنبه - 13 آبان 1397 - 19:48
  • کد خبر : ۱۰۸۶۰
  • مشاهده :  52 بازدید
  • چاپ خبر : شهرداری مصیری در مسیر غلط تخلیه زباله ی شهری / رادیو ممسنی + عنوان

شهرداری مصیری در مسیر غلط تخلیه زباله ی شهری / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: پس از کش و قوس های فراوان پس از آن که سید مهدی حسینی دهیار چم گل به روند تخلیه ی زباله در سایت چم گل معترض شد ، شهرداری مصیری نیبز باید مکان و یا سایت دفع و دفن زباله را با توجه به شرایط زیست محیطی فراهم می کرد.شهرداری مصیری به […]

رادیو ممسنی:

پس از کش و قوس های فراوان پس از آن که سید مهدی حسینی دهیار چم گل به روند تخلیه ی زباله در سایت چم گل معترض شد ، شهرداری مصیری نیبز باید مکان و یا سایت دفع و دفن زباله را با توجه به شرایط زیست محیطی فراهم می کرد.شهرداری مصیری به جای ترفیع مشکل و در نظر گرفتن شرایط زیست محیطی اقدام به تخلیه ی زباله ی شهری در بالای شهر مصیری و چشمه خفرک و گلزار شهدا نموده است.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی: شهرداری شهر مصیری در اقدامی عجیب به تخلیه ی زباله ی شهری خود در دل طبیعت روی آورده است. گفتنی است محل تخلیه ی زباله ی شهر مصیری سایت زباله مربوط به شهرداری نورآباد در اراضی روستای چمگل بود که بنا بر توافق قبلی دهیاری چمگل با شورای شهر نورآباد و شهرداری نورآباد فقط شهرداری نورآباد مجاز به تخلیه زباله در این سایت است.

پس از کش و قوس های فراوان پس از آن که سید مهدی حسینی دهیار چم گل به روند تخلیه ی زباله در سایت چم گل معترض شد ، شهرداری مصیری نیز باید مکان و یا سایت بازیافت و دفن زباله را با توجه به شرایط زیست محیطی فراهم می کرد. در هفته ی گذشته در حالی که کامیون های شهرداری مصیری در حال تخلیه ی زباله به صورت غیر قانونی در سایت اراضی چم گل بودند با حضور اعضای شورا و دهیاری چم گل پا به فرار گذاشتند و در دام قانون گرفتار شدند.
 شهرداری مصیری به جای ترفیع مشکل و در نظر گرفتن شرایط زیست محیطی اقدام به تخلیه ی زباله ی شهری در بالای شهر مصیری و چشمه خفرک و گلزار شهدا نموده است. 

شهرداری مصیری در مسیر غلط تخلیه زباله ی شهری

باید دید شهرداری مصیری در توجیح این کار چه تحلیل و تفسیری دارد؟
شیرابه ی این زباله ها از نظر زیست محیطی چه عوارضی را در پی دارد؟
نقش نظارتی محیط زیست شهرستان در این باره چیست؟
شورای شهر مصیری چه توجیحی دارد؟
گروه های مردم نهاد حامیان طبیعت در این باره چه واکنشی نشان می دهند؟
خبر نورآباد هم چنان در راستای مطالبه گری و حق طبیعی شهروندان نسبت به مسائل بهداشتی و زیست محیطی شهر مصیری آماده ی انتشار پاسخ های نهاد های مربوطه است.
اگر شهر مصیری فاقد نقشه ی راه شهری است که نتواند مسئله ی دفن و بازیافت زباله ی شهری را حل کند با انتشار بیانیه ای از پیمانکاران و صاحب نظران در راستای همکاری دعوت به عمل آورد تا شاید این مشکل را حل کند.

شهرداری مصیری در مسیر غلط تخلیه زباله ی شهری

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه