رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 24 آبان 1397 - 21:39
  • کد خبر : ۱۰۸۸۸
  • مشاهده :  67 بازدید
  • چاپ خبر : معارفه رئیس جدید اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رستم / رادیو ممسنی

معارفه رئیس جدید اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رستم / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور فرماندار رستم، دکتر گودرزی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان فارس، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور فرماندار رستم، دکتر گودرزی نماینده مردم شریف شهرستان […]

رادیو ممسنی:

معارفه رئیس جدید اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رستم

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور فرماندار رستم، دکتر گودرزی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان فارس، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور فرماندار رستم، دکتر گودرزی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان فارس، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم ، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان ، دکتر گودرزی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،سهراب مختاری مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان فارس و مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
سید ابوطالب حسینی در این جلسه اظهار داشت : امروزه اشتغال دغدغه ای است که در کل کشور وجود دارد و با توجه به اینکه شهرستان رستم شهرستانی محروم و کمتر توسعه یافته می باشد و با نرخ بیکاری ۴/۱۶ درصد در سال ۱۳۹۶ که از متوسط استان هم بیشتر است همت و تلاش همه مسئولین را می پذیرد.
 
ایشان با اشاره به پروژه های عمرانی در سطح شهرستان به کمک دولت تدبیر و امید و نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی گفتند: پروژه های بزرگراه پل فهلیان به پل بریم ، بیمارستان ۶۴ تختخوابی رستم و … نیرو های قابل توجه ای از فرزندان این شهرستان را مشغول به کار کرده است.
 
فرماندار رستم صیانت از نیروی کار را یکی از وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و تصریح کرد: حمایت و ساماندهی مشاغل خانگی، برگزاری منظم جلسات کارگروه اشتغال شهرستان، تلاش در جهت توسعه بخش تعاون و کشاورزی، ارتباط بین تشکلهای کارگری و کارفرمایی را از مسئول جدید این اداره خواستار شد.
 
وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: وظیفه اصلی مسئولان اجرایی ارایه خدمت مطلوب به مردم است و با توجه به وجود کمبودها و ناملایمات اقتصادی، دولت تدبیر وامید تاکنون گام های خوبی برای رفاه و آسایش مردم برداشته که امیدواریم بتوانیم خدمتگذار خوبی برای آحاد جامعه باشیم.
 
حسینی به سیاستها و حمایتهای دولت در خصوص اجرای طرح اشتغال فراگیر و توجه ویژه مسئولین و دستگاه های اجرایی و بانکها برای اجرای آن که در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان و متقاضیان سرمایه گذاری بوده و باعث کاهش نرخ بیکاری میگردد اشاره کرد و ابلاغ تسهیلات اشتغال فراگیر را یک فرصت عالی دانسته و بیان داشت که به ندرت چنین تسهیلاتی ارائه می شود و ما باید از این فرصت کمال استفاده را ببریم.
در پایان جلسه مراسم تودیع حسین تقویان و معارفه علیرضا شعاعی رئیس سابق و جدید اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رستم برگزار گردید و حکم مسئولیت به شعاعی که از فرزندان بومی منطقه می باشد تقدیم شد و از زحمات تقویان تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

علیرضا-شعائی

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه