رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 14 آذر 1397 - 21:50
  • کد خبر : ۱۰۹۹۹
  • مشاهده :  75 بازدید
  • چاپ خبر : مراسم روز دانشجو بدون حضور رئیس دانشگاه آزاد ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

مراسم روز دانشجو بدون حضور رئیس دانشگاه آزاد ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: بزرگداشت ۱۶ آذر روز دانشجو با حضور دکتر داود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی – اعضای شورای شهر و جمعی از روسای ادارات با همراهی هیات رئیسه دانشگاه – اساتید و دانشجویان در یک فضای بسیار خوب و فعال با مجریگری و مولودی خوانی اسماعیل بیرونی برگزار شد. شایان ذکر است شمس الدینی رئیس […]

رادیو ممسنی:

بزرگداشت ۱۶ آذر روز دانشجو با حضور دکتر داود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی – اعضای شورای شهر و جمعی از روسای ادارات با همراهی هیات رئیسه دانشگاه – اساتید و دانشجویان در یک فضای بسیار خوب و فعال با مجریگری و مولودی خوانی اسماعیل بیرونی برگزار شد. شایان ذکر است شمس الدینی رئیس دانشگاه در این برنامه حضور نداشت که بر اساس شنیده ها وی به جلسه ای در تهران رفته بود.بدون شک اجرای چنین برنامه ای در دانشگاه ازاد ممسنی نتیجه یک تصمیم چند ثانیه ای نبوده و حداقل روند و مراحل هماهنگی ها برای اجرای چنین برنامه ای از میز رئیس دانشگاه عبور خواهد کرد.شمس الدینی در مراسم روز دانشجوی سال ۱۳۹۵ از عدم حضور دانشجویان در سالن و صندلی های خالی این سالن گلایه مند بود.

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:بزرگداشت ۱۶ آذر روز دانشجو  با حضور دکتر داود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی – اعضای شورای شهر و جمعی از روسای ادارات با همراهی هیات رئیسه دانشگاه – اساتید و دانشجویان در یک فضای بسیار خوب و فعال با مجریگری و مولودی خوانی اسماعیل بیرونی برگزار شد.
در ابتدای جلسه حجت الاسلام سید رضا شمس الدینی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه در خصوص اهمیت بزرگداشت روز ۱۶ آذر سخنانی بیان نمود و در ادامه دکتر داود ایوبی فرماندار ممسنی در جمع دانشجویان و دانشگاهیان با اعلام این مطلب گفت : این روز ، روز استقلال طلبی و ایستادگی نخبگان و دانشجویان در برابر استعمار سلطه گر بود و روزی تاریخی برای دانشجویان محسوب می شود .
وی افزود: ۱۶ آذر به این خاطر به روز دانشجو نامگذاری شده چون این روز به یاد ۳ دانشجویی می باشد که در اعتراض به سفر رئیس جمهور آمریکا به کشورمان پس از کودتای ننگین ۲۸ مرداد به شهادت رسیدند.
دکتر ایوبی ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت دکتر اسماعیل شمس الدینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی در خصوص برگزاری نشست ها و جلسات بزرگ فرهنگی – سیاسی – آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی تصریح کرد: اصولاً خواست و جوهره من دانشجویی است و دوست دارم کارها و عملکردم در همچنین راستا انجام شود و نتیجه بگیرم چون دانشجو پر تلاش است و امید و برنامه دارد و برای رسیدن به برنامه های خود تلاش می کنند.
نماینده سیاسی دولت در شهرستان ممسنی گفت: ما مدعی هستیم که شهرستان ممسنی بیشترین جمعیت دانشجویی در کشور به تناسب جمعیت را دارد و این ادعای کمی نیست و افتخار است که در بین ۴۴۵ شهرستان در کشور این افتخار نصیب شهرستان ما شده است و این نشانه بلوغ فکری – دانایی و تلاش و کوشش گذشتگان ما در قالب دبیر – معلم و استاد بوده که برای پویا ماندن و ثمر دادن تلاش خودشان هزینه کردند و نتیجه گرفتند و شهرستان ممسنی دانشگاهی شدن شهرستان در کشور و حداقل در استان فارس می باشد و اگر دانایی – علم و تحصیلات عالیه را از شهرستان ممسنی بگیرند به تبع آن خیلی از جایگاههای سیاسی – فرهنگی – لشکری و امنیتی در کشور از بین می رود.
دکتر ایوبی خاطر نشان کرد:مشارکت سیاسی یکی از مهم ترین مطالبه های دانشجویی کشور است که مقام معظم رهبری همراه بر ضرورت فعالیت سیاسی دانشجویان و شرکت فعال آنها در مباحث سیاسی – فرهنگی روز و دانشگاهها تاکید داشته اند وی افزود: تبیین دقیق سیاسی بودن دانشجو موضوعی است که هموراه در بیانات رهبر معظم انقلاب آشکار است و همواره بر آن تاکید دارند. در پایان برنامه هایی از قبیل تئاتر دانشجویان – مولودی خوانی اسماعیل بیرونی و قرائت بیانه توسط میلاد زارع خفری مسئول کانون اندیشه سازان دانشگاه برگزار شدو در پایان به ۱۰ نفر از دانشجویان فعال فرهنگی هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید.
شایان ذکر است شمس الدینی رئیس دانشگاه در این برنامه حضور نداشت که بر اساس شنیده ها وی به جلسه ای در تهران رفته بود.
بدون شک اجرای چنین برنامه ای در دانشگاه ازاد ممسنی نتیجه یک تصمیم چند ثانیه ای نبوده و حداقل روند و مراحل هماهنگی ها برای اجرای چنین برنامه ای از میز رئیس دانشگاه عبور خواهد کرد.
شمس الدینی در مراسم روز دانشجوی سال ۱۳۹۵ از عدم حضور دانشجویان در سالن و صندلی های خالی این سالن گلایه مند بود.
بدون شک اگر جلسه ای بوده که تا این اندازه مهم و حساس میباشد به نظر برای مردم نیز جذابیت خواهد داشت و امید است دکتر شمس الدینی مانند همیشه در این خصوص شفاف سازی کنند.
ممسنی” alt=”مراسم روز دانشجو بدون حضور رئیس دانشگاه آزاد ممسنی” style=”border: medium none;”>
مراسم روز دانشجو بدون حضور رئیس دانشگاه آزاد ممسنی
مراسم روز دانشجو بدون حضور رئیس دانشگاه آزاد ممسنی
مراسم روز دانشجو بدون حضور رئیس دانشگاه آزاد ممسنی
مراسم روز دانشجو بدون حضور رئیس دانشگاه آزاد ممسنی
مراسم روز دانشجو بدون حضور رئیس دانشگاه آزاد ممسنی
مراسم روز دانشجو بدون حضور رئیس دانشگاه آزاد ممسنی
مراسم روز دانشجو بدون حضور رئیس دانشگاه آزاد ممسنی
مراسم روز دانشجو بدون حضور رئیس دانشگاه آزاد ممسنی

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه