رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 15 آذر 1397 - 08:04
  • کد خبر : ۱۱۰۰۳
  • مشاهده :  302 بازدید
  • چاپ خبر : تودیع مدیری که در کُما بود! / رادیو ممسنی

تودیع مدیری که در کُما بود! / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: برزو محمودی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ممسنی در حالیکه در کُما بود تودیع شد ؛ برزو محمودی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ممسنی در حالیکه در کُما بود تودیع شد ؛ به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, عصر روز شنبه سوم آذرماه سالجاری آقای برزو […]

رادیو ممسنی:

تودیع مدیری که در کُما بود!

برزو محمودی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ممسنی در حالیکه در کُما بود تودیع شد
؛
برزو محمودی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ممسنی در حالیکه در کُما بود تودیع شد
؛

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, عصر روز شنبه سوم آذرماه سالجاری آقای برزو محمودی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ممسنی به جهت پیگیری حفاری غیرمجاز قصد ماموریت در منطقه تنگ لله را داشتند که خودروی ایشان در این مسیر حدفاصل روستاهای گرآب و چم زیتون از جاده منحرف و به دره سقوط میکند و اگر درختان کنار رودخانه نبود به داخل رودخانه میرفت

۲۴ ساعت بعد در حالیکه وی به کما رفته بود توسط تعدادی از جوانان روستا پیدا میشود و به بیمارستان ولیعصر شهر نورآباد منتقل میشود.

روز گذشته خبری به نقل از شبکه های مجازی منتشر شد که سرکار خانم فریبا خورشیدی به عنوان رئیس جدید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ممسنی منصوب شده است! این در حالی است که آقای برزو محمودی رئیس سابق در کُما به سر می برد!

انتظار میرفت مسئولین شهرستان ممسنی تا به هوش آمدن و بهبودی آقای محمودی صبر میکردند و در یک مراسم رسمی و با اطلاع رسانه ها مراسم تودیع و معارفه را برگزار میکردند.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه