رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 15 آذر 1397 - 08:23
  • کد خبر : ۱۱۰۰۴
  • مشاهده :  26 بازدید
  • چاپ خبر : بازدید مدیرکل امور عشایر فارس از عشایر شهرستان رستم / رادیو ممسنی

بازدید مدیرکل امور عشایر فارس از عشایر شهرستان رستم / رادیو ممسنی

رادیو ممسنی: مدیرکل امور عشایر فارس با هیئت همراه که با دعوت فرماندار شهرستان رستم به منظور بازدید از مناطق عشایری وارد شهرستان رستم شده بودند٬با حضور در فرمانداری با فرماندار رستم دیدار کردند. ؛ مدیرکل امور عشایر فارس با هیئت همراه که با دعوت فرماندار شهرستان رستم به منظور بازدید از مناطق عشایری وارد […]

رادیو ممسنی:

بازدید مدیرکل امور عشایر فارس از عشایر شهرستان رستم

مدیرکل امور عشایر فارس با هیئت همراه که با دعوت فرماندار شهرستان رستم به منظور بازدید از مناطق عشایری وارد شهرستان رستم شده بودند٬با حضور در فرمانداری با فرماندار رستم دیدار کردند.
؛
مدیرکل امور عشایر فارس با هیئت همراه که با دعوت فرماندار شهرستان رستم به منظور بازدید از مناطق عشایری وارد شهرستان رستم شده بودند٬با حضور در فرمانداری با فرماندار رستم دیدار کردند.
؛

سید ابوطالب حسینی فرماندار رستم در این دیدار گفت: جامعه عشایر همواره در طول تاریخ نماد شجاعت، خود باوری، ولایت پذیری، غیرت بوده و این سابقه درخشان وظیفه ما را در ارائه خدمات بهتر به این عزیزان سنگین تر می کند.حسینی بیشترین مشکلات این جامعه را در حوزه های آب شرب انسان و دام، جاده دسترسی، کمبود علوفه و… دانستند و خواستار رسیدگی جدی در این زمینه شدند. ایشان همچنین با توجه به در پیش بودن سرشماری عشایر آمار و سرشماری را پایه و اساس  برنامه ریزی صحیح دانستد و از همگان خواستند در در تحقق این امر مهم اهتمام ورزند.
 
حسینی در پایان با تاکید بر لزوم همکاریها ، آمادگی خود و سایر دستگاه های اجرایی در جهت خدمت رسانی مطلوب به جامعه عشایری اعلام نمود.
 

روح الله بهرامی مدیرکل امور عشایر فارس نیز در این جلسه با اشاره به پتانسیل‌ها و توانمندی‌های جامعه عشایر گفت: اقدامات خوبی در رابطه با همکاری وتعامل هرچه بهتر دستگاه های متولی برای ارائه خدمات مطلوب به عشایر انجام گرفته است .مهندس بهرامی افزود: رونق و تنوع به اشتغال پایدار از اولویت‌های ما در سال جاری بوده و در همین راستا با توجه به ظرفیت های خوبی که در عشایر وجود دارد برنامه های راهبردی تعریف کرده ایم و به جد از این طرح ها حمایت می کنیم. وی با اشاره به ویژگی ها و توانمندی های عشایر این استان به ویژه عشایر شهرستان رستم به بیان برنامه های اجرا شده و همچنین برنامه های پیش رو پرداخت.

شایان ذکر است فرماندار به همراه مدیرکل امور عشایر فارس با مردم مناطق عشایری دورگ مدینه ٬دورگ شیبانی٬تلخاب٬دلی بیک ٬دلی امین نذر و گردن قلات دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات عشایر این مناطق قرار گرفتند، در این بازدید ضمن استماع سخنان عشایر دستورات لازم در جهت پیگیری مطالبات عشایر منطقه صادرشد.

 در این سفر همچنین از روند پروژهای در حال اجرا در حوزه های آبرسانی و جادهای عشایری بازدید گردیدو تسریع در انجام پروژه ها  بر اساس زمانبدی لازم مورد تاکید مسئولین قرار گرفت.
گزارش : روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه