رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 20 دی 1397 - 13:00
  • کد خبر : ۱۱۱۵۵
  • مشاهده :  33 بازدید
  • چاپ خبر : اورژانس به دهستان مشایخ دشمن زیاری می آید / رادیو‌ ممسنی

اورژانس به دهستان مشایخ دشمن زیاری می آید / رادیو‌ ممسنی

“خبر نورآباد“- سرویس اجتماعی:اصغرپارسایی:بخش دشمن زیاری دارای دو دهستان دشمن زیاری و مشایخ است، تقریبا روستاهای پرجمعیت در دهستان مشایخ واقع شده است. پرجمعیت ترین روستای این دهستان سردشت تیرتاج می باشد. بعد از آن که حوادث متعدد جاده ای و اتفاقات پیش بینی نشده باعث شد چند نفر در محدوده این دهستان جان خود […]

خبر نورآباد“-
سرویس
اجتماعی:
اصغرپارسایی:بخش دشمن زیاری دارای دو دهستان دشمن زیاری و مشایخ است، تقریبا روستاهای پرجمعیت در دهستان مشایخ واقع شده است. پرجمعیت ترین روستای این دهستان سردشت تیرتاج می باشد.
بعد از آن که حوادث متعدد جاده ای و اتفاقات پیش بینی نشده باعث شد چند نفر در محدوده این دهستان جان خود را از دست بدهند،گلایه ها و انتقادات به نبود اورژانس در قسمت جنوبی دشمن زیاری بالا گرفت. بارها بهمن کشاورزی عضو شورای اسلامی سردشت تیرتاج این موضوع را مطرح و پیگیری کرد. در همین راستا بخشدار جوان و پرتلاش دشمن زیاری نهایت اهتمام خود را به کار برد تا توسط نهادهای مربوط و مدیران این مهم،اتفاق بیفتد.

حال بهمن کشاورزی از اقدامات اولیه جهت استقرار واحد اورژانس در روستای سردشت خبر داد، کشاورزی گفت: با درخواست مکرر از نماینده مردم شهرستان های ممسنی و رستم در مجلس ، زمین محل استقرار اورژانس هوایی و زمینی در کنار زمین چمن ورزشی نقشه برداری و مورد تایید علوم پزشکی قرار گرفت.
کشاورزی گفت:نقشه برداری با حضور دکتر نوری رییس اورژانس شهرستان ممسنی،زاهد پرست نماینده دانشگاه علوم پزشکی شیراز و حاصلی نماینده بنیاد مسکن صورت گرفت.

شورای کارآفرین سردشت تیرتاج از پیگیری ها ویژه کرم کشاورزی نیز یاد کرد و گفت اعضا شورای این روستا در ادامه نیز همکاری های لازم جهت استقرار اورژانس را خواهند داشت.
اورژانس به دهستان مشایخ دشمن زیاری می آید

.

منبع خبر: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه