رفتن به بالا
  • شنبه - 18 اسفند 1397 - 19:15
  • کد خبر : ۱۱۳۷۸
  • مشاهده :  34 بازدید
  • چاپ خبر : تقسیم آب چشمه خفرک رستم / رادیو‌ ممسنی

تقسیم آب چشمه خفرک رستم / رادیو‌ ممسنی

“خبر نورآباد“–سرویس اجتماعی:چشمه خفرک واقع در شهرستان رستم چند مدتی در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از کاربران نسبت به هدر رفت آب این چشمه گلایه مند بودند. انصاری رئیس اداره آبفای شهری مصیری در این خصوص عنوان کرد؛ این چشمه از قدیم بعنوان یکی از منابع تامین کننده آب شرب […]

“خبر نورآبادسرویس اجتماعی:چشمه خفرک واقع در شهرستان رستم چند مدتی در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از کاربران نسبت به هدر رفت آب این چشمه گلایه مند بودند.

انصاری رئیس اداره آبفای شهری مصیری در این خصوص عنوان کرد؛ این چشمه از قدیم بعنوان یکی از منابع تامین کننده آب شرب شهر مصیری بوده است.

وی ادامه داد؛ بنا به دلایلی، استفاده ابفا شهری از آب این چشمه چندسالی قطع شد و حال این اداره قصد دارد با جذب اعتبار مربوط اقدام به انتقال آب این چشمه به شهر مصیری برای مصرف عموم مردم کند.

انصاری در خصوص وجود یک باغ و قبرستان زیر دست این چشمه و استفاده آنها از اب این چشمه گفت؛ برنامه ما تعاملی بوده و ضمن اعتراض بالا از سوی مردم بخصوص در مورد استفاده باغ ذکر شده از اب این چشمه قصد داریم مقداری از آب را برای استفاده باغ و قبرستان در اختیار مردم قرار دهیم.

به گفته انصاری؛ مردم برای انشعاب خود در قبرستان خفرک بر اساس قانون عمل کرده و تامین آب آنها تا زمانی که آب چشمه وجود داشته باشد تامین میگردد.

.

منبع خبر: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه