رفتن به بالا
  • جمعه - 23 فروردین 1398 - 16:19
  • کد خبر : ۱۱۴۵۵
  • مشاهده :  20 بازدید
  • چاپ خبر : پیشنهاد استعفای از سوی رئیس بیمارستان ممسنی / رادیو‌ ممسنی

پیشنهاد استعفای از سوی رئیس بیمارستان ممسنی / رادیو‌ ممسنی

“خبر نورآباد“–سرویس اجتماعی:بر اساس گزارش های دریافتی خبر نورآباد از یک منبع آگاه؛ محمدی رئیس بیمارستان شهرستان ممسنی جهت استعفای خود از ریاست بیمارستان ممسنی، موضوع را به صورت شفاهی به مسئولان مربوطه اطلاع داده است. بنا بر این گزارش، بررسی استعفای وی به پس از سفر وزیر بهداشت به ممسنی موکول شده است. محمدی […]

“خبر نورآبادسرویس اجتماعی:بر
اساس گزارش های دریافتی خبر نورآباد از یک منبع آگاه؛ محمدی رئیس
بیمارستان شهرستان ممسنی جهت استعفای خود از ریاست بیمارستان ممسنی، موضوع را به صورت شفاهی به مسئولان مربوطه اطلاع داده است.

بنا بر این گزارش، بررسی استعفای وی به پس از سفر وزیر بهداشت به ممسنی موکول شده است.

محمدی در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: هنوز استعفا نداده ام و فقط موضوع را پیشنهاد داده ام و تا مشخص نشدن جانشین برای من در این پست میمانم.

وی دلیل این تصمیم را چنین عنوان کرد: با توجه به اینکه قصد ادامه تحصیل در مقطع فوق تخصص را دارم و مجبور هستم که مدت ۲۰ روز از ماه و بعضا کل ماه را خارج از شهرستان بگذرانم این موضوع را پیشنهاد داده ام و تا مشخص نشدن جانشین برای بنده در خدمت مردم شهرستان ممسنی هستم.

رئیس بیمارستان ممسنی در خصوص تعیین جانشین وی عنوان کرد: در این مورد بنده پیشنهادی نداده ام چرا که تعیین جانشین بر عهده دانشگاه میباشد.

وی در خصوص حضور فیزیکی به عنوان پزشک ارتوپد در شهرستان پس از ترک پست ریاست نیز بیان داشت: در این خصوص صحبت هایی صورت گرفته است و با توجه به کمبود پزشک ارتوپد در شهرستان و در صورت توافق نهایی با این موضوع، چند روز از ماه را در شهرستان جهت امر پزشکی حضور پیدا میکنم.

پیشنهاد استعفای رئیس بیمارستان <a href=ممسنی” title=”پیشنهاد استعفای رئیس بیمارستان ممسنی” src=”http://noorabad.com/files/fa/news/1398/1/23/28679_967.jpg”>

.

منبع خبر: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه