رفتن به بالا
  • شنبه - 31 فروردین 1398 - 12:39
  • کد خبر : ۱۱۴۷۰
  • مشاهده :  21 بازدید
  • چاپ خبر : نماینده،فرمانداری و بنیاد مسکن ممسنی شفافسازی کنند / رادیو‌ ممسنی

نماینده،فرمانداری و بنیاد مسکن ممسنی شفافسازی کنند / رادیو‌ ممسنی

“خبر نورآباد“–سرویس اجتماعی:دهیار روستای دولت آباد دشمن زیاری مرکز بخش دشمن زیاری ار تعلل ۱۴ ماهه پیمانکار و خلف وعده آن در اجرای آسفالت معابر این روستا خبر داد. آن گونه که مسلم گودرزی در یک اطلاعیه ممهور به مهر دهیاری این روستا بیان داشته است، پیمانکار و شرکت مربوطه مورد تایید بنیاد مسکن شهرستان […]

“خبر نورآبادسرویس اجتماعی:دهیار روستای دولت آباد دشمن زیاری مرکز بخش دشمن زیاری ار تعلل ۱۴ ماهه پیمانکار و خلف وعده آن در اجرای آسفالت معابر این روستا خبر داد.

آن گونه که مسلم گودرزی در یک اطلاعیه ممهور به مهر دهیاری این روستا بیان داشته است، پیمانکار و شرکت مربوطه مورد تایید بنیاد مسکن شهرستان ممسنی بوده است.

گودرزی در این اطلاعیه از عقد قرارداد و پرداخت ۱۲۰ میلیون ریال به پیمانکار جهت تجهیز کارگاه و شروع کار، توضیحاتی ارایه داده است.

آن چنان که دهیار ذکر کرده است: علی رغم مساعدت و کمک های بخشدار دشمن زیاری، سایر مسولین مربوطه علی رغم پیگیری های مکرر نتوانسته اند اقدام عملی را صورت دهند.

آن گونه که این متن اشاره داشته است و از تصاویر معلوم است پیمانکار چندی پیش قیر پاشی کرده است و معابر را به حال خود رها کرده است، همین قیر پاشی سبب اختلال در عبور و مرور در مرکز بخش شده است.

همچنین در بخشی از این سند منتشر شده آمده است: با توجه به پیگیری های مکرر این دهیاری با نماینده شهرستان های ممسنی و رستم و ملاقات با فرماندار ممسنی و تماسهای مکرر با رئیس نیاد مسکن شهرستان، علیرغم مساعدت های بخشدار دشمن زیاری تاکنون اقدام جدی از سوی بنیاد مسکن شهرستان صورت نگرفته است.

حال باید دید چرا در بخش دشمن زیاری آن هم در مرکز بخش که می تواند نماد خدمات دولت باشد این اتفاقات روی داده است.

حلقه نظارت دستگاه های اجرایی کجا هستند که یک پیمانکار علی رغم دریافت بخشی از قرارداد در انجام تعهد و بندهای قرارداد کوتاهی می کند.

این گونه ارایه خدمات مانند قیر پاشی و رها کردن آن به مدت طولانی ، زیرساخت اجرا شده در این مدت زمان تخریب و ضمن تضییع بیت المال، و پاک کردن صورت مسله مصداق اصطلاح پرکاربرد ماست مالی است.

گواهی تایید پیمانکاران در تمام زمینه های اجرایی از سوی دستگاه های متولی صادر می شود، باید دید بنیاد مسکن شهرستان ممسنی درباره اتفاقات روی داده در مرکز بخش تمام روستایی دشمن زیاری چه پاسخی دارد.

نحوه و زمان ارایه خدمات از سوی هر دستگاهی ویترین عملکرد آن دستگاه است.

نماینده،فرمانداری و بنیاد مسکن <a href=ممسنی شفافسازی کنند” title=”نماینده،فرمانداری و بنیاد مسکن ممسنی شفافسازی کنند” src=”http://noorabad.com/files/fa/news/1398/1/31/28690_719.jpeg”>
نماینده،فرمانداری و بنیاد مسکن <a href=ممسنی شفافسازی کنند” title=”نماینده،فرمانداری و بنیاد مسکن ممسنی شفافسازی کنند” src=”http://noorabad.com/files/fa/news/1398/1/31/28691_753.jpeg”>
نماینده،فرمانداری و بنیاد مسکن <a href=ممسنی شفافسازی کنند” title=”نماینده،فرمانداری و بنیاد مسکن ممسنی شفافسازی کنند” src=”http://noorabad.com/files/fa/news/1398/1/31/28692_572.jpeg”>

.

منبع خبر: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه