رفتن به بالا
  • سه شنبه - 24 اردیبهشت 1398 - 11:03
  • کد خبر : ۱۱۵۹۱
  • مشاهده :  22 بازدید
  • چاپ خبر : کشف بیش از ۲ هزار قرص‌های روانگردان در ممسنی / رادیو‌ ممسنی

کشف بیش از ۲ هزار قرص‌های روانگردان در ممسنی / رادیو‌ ممسنی

“خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:سرهنگ محمد هاشم قسام فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی گفت: ماموران انتظامی این شهرستان در پی بازدید و کنترل واحد‌های صنفی، از وجود مقادیری قرص‌های روانگردان مطلع شدند. وی افزود: پس از هماهنگی قضائی ماموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن مکان، تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ عدد انواع قرص‌های […]

“خبر نورآباد  سرویس اجتماعی:سرهنگ محمد هاشم قسام فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی گفت: ماموران انتظامی این شهرستان در پی بازدید و کنترل واحد‌های صنفی، از وجود مقادیری قرص‌های روانگردان مطلع شدند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضائی ماموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن مکان، تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ عدد انواع قرص‌های مخدر و روانگردان کشف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این خصوص یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد، تصریح کرد: واحد صنفی تا اطلاع ثانوی به دستور مقام قضائی پلمپ شد.

سرهنگ قسام با بیان اینکه دارو‌های مخدر عاملی مهم و مخاطره آمیز برای بهداشت و سلامت جوامع بشری است، از شهروندان خواست: برای مقابله با ترویج مصرف مواد مخدر، جوانان و فرزندان خود را از عوارض این بلای خانمان سوز آگاه کنند و در صورت شناسایی عاملان افیونی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

.

منبع خبر: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه