رفتن به بالا
 • سه شنبه - 30 آذر 1395 - 14:50
 • کد خبر : ۱۲۱۱
 • مشاهده :  539 بازدید
 • چاپ خبر : ارتباطات دانشگاه و حوزه علمیه در ممسنی ضعیف است / رادیو ممسنی + عنوان

ارتباطات دانشگاه و حوزه علمیه در ممسنی ضعیف است / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: در این همایش حجت الاسلام رسول محمدی امام جمعه موقت ممسنی بیان داشت: طرز فکری که در قالب شعار حوزه و دانشگاه مطرح‌ میشود هنوز به نقطه اعتلاء و قابل قبول خود نرسیده است. برنامه های مناسبی باید در سطح کشور با تعامل حوزه و دانشگاه صورت گیرد بویژه آنکه بازنگری در علوم […]

رادیو ممسنی:

در این همایش حجت الاسلام رسول محمدی امام جمعه موقت ممسنی بیان داشت: طرز فکری که در قالب شعار حوزه و دانشگاه مطرح‌ میشود هنوز به نقطه اعتلاء و قابل قبول خود نرسیده است. برنامه های مناسبی باید در سطح کشور با تعامل حوزه و دانشگاه صورت گیرد بویژه آنکه بازنگری در علوم انسانی و تجدید دوباره این علوم در قالب علوم اسلامی احساس می شود.

در شهرستان های ممسنی ور رستم نیز این ضعف وجود دارد و انتظار می رود ارتباط حوزه و دانشگاه تنگاتنگ شود و بهتر است برنامه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و علمی در سطح دانشگاه ها و حوزه علمیه با همکاری طلاب و دانشجویان برگزار شود.

نمانیده ولی فقیه در سپاه نورآباد افزود: امروزه اعتقادات جامعه اسلامی ایران صحنه حمله با القای شبهات تاریخی و اعتقادی است که توسط ابزارهای مختلفی از طرف دشمنان صورت میگیرد. شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی دو لبه برنده از یک تیغ میباشند. که در راستای همان اهداف شبهه افکنی اعتقادی ایجاد شده اند.

در مقابل جنایات وحشتناک گروه های تروریستی _تکفیری در ممالک اسلامی در سوریه، عراق و یمن حاصل از وجود همین اندیشه اسلام متحجر و شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی است.
شیعه انگلیسی بر خلاف شیعه علوی، در خواب غفلت فرو رفته است و منتظر مانده تا بیگانگان برای جامعه ی او تصمیم گیری نماید و نجات دهنده جامعه ی او باشد.

ور در ادامه گفت: اتفاقات سیاسی اخیر نشان داد که آمریکا و انگلیس قابل اعتماد نبوده و نیستند و اتفاقات اخیر در توافقنامه باکشور های ۵+۱و عهد شکنی های آنان نسبت به جمهوری اسلامی ایران، نشانگر غیر قابل اعتماد بودن انگلیس و آمریکا ست. حال چگونه برخی های آن اسلام آمریکایی را می پذیرند ؟ !

مستندات تاریخی حاکی از خیانت های انگلستان و خیانت های آمریکا در کشورمان است که متاسفانه بسیاری از افراد جامعه از آن بی خبرند که دلیل این بی خبری هم پنهان کردن اسناد مربوط و عدم ارائه آن میباشد. لذا باید در جلسلات و همایش ها به آن اشاره شود تا عمق دشمنی آنها با ایران مشخص گردد.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  به مناسبت روز وحدت حوزه علمیه و دانشگاه همایشی با حضور دانشجویان و طلاب در شهر نورآباد ممسنی برگزار شد.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه