رفتن به بالا
  • شنبه - 4 دی 1395 - 21:40
  • کد خبر : ۱۳۱۸
  • مشاهده :  597 بازدید
  • چاپ خبر : الگوی شخصیتی انسان در دوران کودکی شکل می گیرد / رادیو ممسنی + عنوان

الگوی شخصیتی انسان در دوران کودکی شکل می گیرد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی، خانم افتخاری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سفر به ممسنی به همراه همتی مدیر کانون ممسنی با فرماندار دیدار و گفتگو کرد. مهندس پیکری فرماندار در این دیدار به اهمیت فعالیت برای کودکان و نوجوانان اشاره کرد و گفت:الگوی […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی، خانم افتخاری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سفر به ممسنی به همراه همتی مدیر کانون ممسنی با فرماندار دیدار و گفتگو کرد.
مهندس پیکری فرماندار در این دیدار به اهمیت فعالیت برای کودکان و نوجوانان اشاره کرد و گفت:الگوی شخصیتی انسان در دوران کودکی شکل می گیرد و کانون به عنوان یک نهاد باسابقه نقشی اساسی در تربیت و پرورش آینده سازان کشور دارد.
فرماندار ممسنی در ادامه با اشاره به وجود ظرفیت های گسترده در میان کودکان و نوجوانان این شهرستان بر همکاری و تعامل مناسب با کانون با هدف استفاده هر چه بیشتر خانواده ها از برنامه های متنوع این مجموعه تاکید کرد و ابراز امیدواری نمود با تعامل دیگر دستگاه های فرهنگی استعدادهای موجود کودکان و نوجوانان این شهرستان به خوبی شکوفا شود.
ایشان ضمن مهم و با ارزش خواندن فعالیت های کانون، از تلاش های صورت گرفته در زمینه خدمات رسانی فرهنگی به کودکان ممسنی قدردانی نموده و آمادگی خود را برای حمایت همه جانبه از کانون اعلام نمود.
در ادامه خانم افتخاری مدیرکل ضمن بررسی مسائل و مشکلات حوزه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان شهرستان گفت: شناسایی و پرورش استعدادهای کودکان را از مهم ترین رسالت های کانون برشمرده و اظهار امیدواری کرد شاهد توجه بیش از پیش به حوزه کودک و نوجوان باشیم.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه