رفتن به بالا
  • دوشنبه - 6 دی 1395 - 16:22
  • کد خبر : ۱۳۵۸
  • مشاهده :  556 بازدید
  • چاپ خبر : با لغو برجام توان صنعت هسته ای کشور به دنیا نشان داده خواهد شد / رادیو ممسنی + عنوان

با لغو برجام توان صنعت هسته ای کشور به دنیا نشان داده خواهد شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:مسعودگودرزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در این باره که اگر برجام نقض شود، ایران به چه سرعتی می تواند در صنعت هسته ای به وضعیت قبل از توافق هسته ای برگردد، اظهار داشت: قطعا اگر برجام به هر دلیلی از سوی طرف مقابل نقض […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:مسعودگودرزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در این باره که اگر برجام نقض شود، ایران به چه سرعتی می تواند در صنعت هسته ای به وضعیت قبل از توافق هسته ای برگردد، اظهار داشت: قطعا اگر برجام به هر دلیلی از سوی طرف مقابل نقض و در نهایت لغو شود، ایران با توانی که در صنعت هسته ای دارد به سرعت می تواند به شرایط قبل از توافق هسته ای برگردد.

نماینده مردم نوراباد ممسنی و رستم در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: علاوه بر این در برجام طرحی دیده شده است که به تقویت صنعت هسته ای ایران کمک می کند با این حساب ما می توانیم از تمام ظرفیت خود برای تقویت توان هسته ای کشور استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: ما نگران آن نیستیم که برجام از سوی یکی از طرفین توافق نقض شود، اگر زمانی چنین اتفاقی رخ دهد توان برگشت پذیری به وضعیت قبل از توافق وجود دارد.

گودرزی با اشاره به برهم خوردن تنظیم سانتریفیوژها در زمان برداشتن آنها، اظهار داشت: در حال حاضر از سانتریفیوژهای نسل جدید استفاده می کنیم و قطعا می توانیم سانتریفیوژهای نسل گذشته را تنظیم کنیم، نباید توان دانشمندان هسته ای را نادیده بگیریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با این حساب در صورت نقض برجام، ایران توان لازم را برای استفاده از همه امکانات برای برگشت پذیری به وضعیت قبل از توافق هسته ای را دارد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه