رفتن به بالا
  • سه شنبه - 7 دی 1395 - 21:30
  • کد خبر : ۱۴۱۴
  • مشاهده :  673 بازدید
  • چاپ خبر : سرشماری خانواده‌ای که نمی دانند پول چیست! / رادیو ممسنی + عنوان

سرشماری خانواده‌ای که نمی دانند پول چیست! / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:خانواده ای ۱۰ نفره که در میان کوه های ارم شهرستان دشتستان بوشهر زندگی می کنند، نمی دانند پول چیست و روش خرید کردن را نیز نمی دانند. به گزارش میزان یک خانواده ۱۰ نفره که در ۷۰ سال گذشته در میان کوه‌های ارم شهرستان دشتستان بوشهر زندگی می‌کرده […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:خانواده ای ۱۰ نفره که در میان کوه های ارم شهرستان دشتستان بوشهر زندگی می کنند، نمی دانند پول چیست و روش خرید کردن را نیز نمی دانند.
به گزارش میزان یک خانواده ۱۰ نفره که در ۷۰ سال گذشته در میان کوه‌های ارم شهرستان دشتستان بوشهر زندگی می‌کرده اند و از جامعه روستایی و شهری به کلی بی خبر بودند سرانجام در سرشماری اخیر شناسایی شدند. اعضای این خانواده در منطقه‌ کوهستانی و صعب‌العبور «راه وال تنگ چول نار» در کپر زندگی می کنند. سرپرست خانواده‌ پیدا شده به نام بهمنیار ۷۰ ساله است و همراه همسر، هفت فرزند و خواهر ۷۳ساله‌اش زندگی می‌کند. پسر ۳۸ ساله است و دختر ۱۴ ساله آخرین فرزند خانواده او به ‌شمار می‌روند.
به جز پدر خانواده که در ۷۰ سال گذشته تنها هفت بار به روستای قراول‌خانه سرزده، هیچیک از اعضای این خانواده تاکنون از کوهستان خارج نشده‌اند و نمی دانند به چه روشی می توان جهت تامین نیازهای خود خرید کرد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه