رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 28 بهمن 1395 - 22:13
  • کد خبر : ۳۳۱۱
  • مشاهده :  220 بازدید
  • چاپ خبر : انتخابات انجمن نمایش ممسنی برگزار شد +نتایج / رادیو ممسنی + عنوان

انتخابات انجمن نمایش ممسنی برگزار شد +نتایج / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: سید کامبیز حسینی به عنوان نماینده انجمن نمایش در هیت اجرایی توسط خود کاندید ها معرفی گردید .. نهایتا انتخابات در تاریخ ۲۸/۱۱/۹۵ با حضور خوب و پرشور هنرمندان و هیات اجرایی و همچنین کاندید ها انجام و در ساعت ۱۶ همان روز انتخابات به اتمام رسید ودر پایان شمارش آراء با حضور […]

رادیو ممسنی:

سید کامبیز حسینی به عنوان نماینده انجمن نمایش در هیت اجرایی توسط خود کاندید ها معرفی گردید .. نهایتا انتخابات در تاریخ ۲۸/۱۱/۹۵ با حضور خوب و پرشور هنرمندان و هیات اجرایی و همچنین کاندید ها انجام و در ساعت ۱۶ همان روز انتخابات به اتمام رسید ودر پایان شمارش آراء با حضور آنها انجام گردید و ……….

خبر نورآباد سرویس اجتماعی:سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گفت : در راستای سیاست وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و همچنین اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی فارس این اداره با دریافت دستور العمل نحوه برگزاری انتخابات شورای سیاست گذاری انجمن ها از طرف اداره کل ، و در راستای انجام وظیفه قانونی ، اطلاع رسانی به کلیه هنرمندان شهرستان ممسنی از جمله پیشکوتان تان ،هنرمندان مبتدی از طریق سامانه پیامک این اداره در طی سه مرتبه اطلاع رسانی گردید .

در ادامه ارتباط تلفنی با پیشکسوتان جهت ثبت نام کاندید در انتخابات رایزنی و دعوت گردید .سپس از طریق سایت های خبری شهرستان از جمله سایت خبری دیار ممسنی –سایت نورانلاین- سایت خبر نوراباد – سایت خبرگزاری هنر شیراز –سایت اداره کل اطلاع رسانی انجام شد . همچنین اطلاعیه مربوطه در تابلوی اعلانات اداره شهرستان نصب العین هنرمندان قرار گرفت . در این راستا چهار نفر از پیشکسوتان هنر تئاتر شهرستان با اراعه در خواست کتبی اعلام کاندیداتوری نموده که پس از بررسی چهار نفر مورد تایید قرار گرفت ۱- الیاس رشیدی ۲- اسماعیل سعیدیان ۳- حسن محمدی ۴- مریم مهدوی فر . در ادامه اطلاع رسانی از طریق پیامک و ارتباط مستقیم چندین مرتبه جهت حضور هنرمندان انجام شد . با توجه به دستور العمل لیستی از هنرمندان که واجد شرایط رای دادن بودند تهیه و با جلسه ای که در روز سه شنبه ۱۹/۱۱/۹۵ با کاندید ها داشتیم مورد بررسی قرار گرفت و به اجماع رسیدیم و در همیج جلسه سید کامبیز حسینی به عنوان نماینده انجمن نمایش در هیت اجرایی توسط خود کاندید ها معرفی گردید .. نهایتا انتخابات در تاریخ ۲۸/۱۱/۹۵ با حضور خوب و پرشور هنرمندان و هیات اجرایی و همچنین کاندید ها انجام و در ساعت ۱۶ همان روز انتخابات به اتمام رسید ودر پایان شمارش آراء با حضور آنها انجام گردید .

تعداد کل آراء مآخوذه ۵۳

آراء به صندوق ریخته ۵۲

آراء سفید –

آراء باطله —

آقای حسن محمدی اول – اسماعیل سعیدیان دوم و آقای الیاس رشیدی سوم و خانم مریم مهدی فر با انصراف کتبی از دور انتخاب خارج گردید . وی گفت نفر اول به عنوان نماینده انجمن نمایش شهرستان در مجمع عمومی حاضر و شورای سیاست گذاری استان انتخاب میگردد و همچنین فرد مذکور به عنوان مسئول انجمن نمایش در شهرستان با همفکری دوستان خود و پیشکسوتان، سیاست های و استراتژی های انجمن نمایش شهرستان را اجرا و عملی می نماید .

وی از آقای اسماعیل سعیدیان پیشکسوت هنر نمایش شهرستان که در دور گذشته سکان دار این مجموعه بوده و تلاش و زحمات فراوانی در اجر و آموزش و کارگاهای نمایش داشته و باعث پیشبرد انجمن شده بود تشکر و قدر دانی کرد وی اشاره کرد که حضور دوستان هنرمندان در پای صندوق های رای نشان از وحدت همدلی و یکپارچگی بوده که در بین هنرمندان این مجموعه وجود دارد و امید است شاهد حرکت های خوب و جدی تری با همکاری پیشکسوتان نمایش در شهرستان باشیم


منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه