رفتن به بالا
 • چهارشنبه - 10 آذر 1395 - 00:25
 • کد خبر : ۴۰۷
 • مشاهده :  134 بازدید
 • چاپ خبر : فرار از دست خبرنگاران بومی، اینبار تاجگردون / رادیو ممسنی + عنوان

فرار از دست خبرنگاران بومی، اینبار تاجگردون / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: غلامرضا تاجگردون که از صبح امروز در همایش یاوران وقف استان در یاسوج شرکت کرده است از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در خصوص “وعده های نقض برجام توسط آمریکایی ها و تاکیدات رهبر انقلاب” ،” استیضاح وزیر اقتصاد و وزیر راه و شهرسازی ” مسئله تغییرنام کهگیلویه و بویراحمد” ، […]

رادیو ممسنی:

غلامرضا تاجگردون که از صبح امروز در همایش یاوران وقف استان در یاسوج شرکت کرده است از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در خصوص “وعده های نقض برجام توسط آمریکایی ها و تاکیدات رهبر انقلاب” ،” استیضاح وزیر اقتصاد و وزیر راه و شهرسازی ” مسئله تغییرنام کهگیلویه و بویراحمد” ، تعطیلی فرودگاه یاسوج” ، سرانجام مصوبات هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد ” و سایر سوالات آنان خودداری کرد و گفت: مصاحبه نمی کنم.
عدم پاسخگویی نماینده گچساران و باشت به سوالات خبرنگاران، به عنوان یک نماینده و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در حالی اتفاق می افتد که سایر نمایندگان استان ها و مسئولان کشوری جهت آگاهی مردم از مسائل و موضوعاتی که در حیطه وظایف آنهاست پاسخگو هستند.
تاجگردون از جمله نمایندگانی است که با رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد برای انجام مصاحبه میانه خوبی ندارد و در مواقعی نیز که در برخی نشست ها در این استان حضور می یابد نیز به سوالات خبرنگاران پاسخ نمی دهد.

خبرنگاران و اصحاب رسانه که از آنها به عنوان رکن چهارم دموکراسی و چشم بیدار جامعه یاد می شود همواره در استان کهگیلویه و بویراحمد انعکاس دهنده مشکلات به مسئولان هستند و از سوی دیگر مردم نیز دغدغه ها و سوالاتی از مسئولان دارند که باید پاسخگو باشند.

به هر حال امید است رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی که از سیاست گذاران و نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد نیز محسوب می شود در زمینه پاسخگویی به سوالات اصحاب رسانه رویکرد جدیدی را دنبال کند و پاسخگوی سوالات خبرنگاران و مردم این دیار باشد.
منبع: صبح زاگرس

  برخی از سایت های خبری کهگیلویه و بویر احمد نوشتند: نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد خودداری می کند.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه