رفتن به بالا
  • سه شنبه - 8 فروردین 1396 - 08:38
  • کد خبر : ۴۲۴۸
  • مشاهده :  206 بازدید
  • چاپ خبر : نظر رییس دو اداره ورزش ممسنی و رستم در مورد جشنواره بهار جوانی / رادیو ممسنی + عنوان

نظر رییس دو اداره ورزش ممسنی و رستم در مورد جشنواره بهار جوانی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: صفری:علت عدم تجلیل از ورزشکاران کمبود وقت و تعداد زیاد نخبگان ورزشی بود که تصمیم گرفتیم هدایا را در اسرع وقت به انها اهدا کنیم/هدف از برگزاری این جشنواره ورزشی بود اما در کنار این برنامه موارد سیاسی نیز بیان شد ولی نکات مثبت برگزاری این جشنواره قابل توجه است. “خبر نورآباد“ –سرویس […]

رادیو ممسنی:

صفری:علت عدم تجلیل از ورزشکاران کمبود وقت و تعداد زیاد نخبگان ورزشی بود که تصمیم گرفتیم هدایا را در اسرع وقت به انها اهدا کنیم/هدف از برگزاری این جشنواره ورزشی بود اما در کنار این برنامه موارد سیاسی نیز بیان شد ولی نکات مثبت برگزاری این جشنواره قابل توجه است.

“خبر نورآباد –سرویس اجتماعی:پس از اتمام جشنواره بهار جوانی که به منظور تجلیل از نخبگان ورزشی شهرستان های ممسنی و رستم با همکاری دفتر نماینده این دو شهرستان برگزار شده بود و حواشی سیاسی را به دنبال داشت روسای دو اداره ورزش و جوانان ممسنی و رستم در این خصوص پاسخ دادند.
صفری ریاست اداره ورزش و جوانان ممسنی بیان داشت؛علت عدم تجلیل از ورزشکاران کمبود وقت و تعداد زیاد نخبگان ورزشی بود که تصمیم گرفتیم هدایا را در اسرع وقت به انها اهدا کنیم.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را ورزشی دانست و عنوان کرد در کنار این برنامه موارد سیاسی نیز بیان شد ولی نکات مثبت برگزاری این جشنواره قابل توجه است.
همچنین پیران ریاست اداره ورزش و جوانان رستم با اشاره به نبود حاشیه در این جشنواره بیان کرد: مجری طرح دفتر نماینده شهرستان های نوراباد ممسنی و رستم بود و به همین دلیل دبیر جشنواره از سوی دفتر نماینده معرفی شد در حالی که جشنواره ورزشی بود.
پیران در خصوص هدف از برگزاری این جشنواره اظهار داشت: اصل برنامه در خصوص ارایه گزارش و عملکردها در حوزه ورزش ممسنی و رستم بود.
پیران در خصوص عدم تجلیل از نخبگان ورزشی پاسخ داد: به علت تعداد زیاد و کمبود وقت این مورد میسر نشد ولی قرار است هدایا از طرف دفتر نماینده به اداره های ورزش ممسنی و رستم تحویل داده شود تا از سوی اداره های به هیات های ورزشی و ورزشکاران تحویل داده شود.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه