رفتن به بالا
  • سه شنبه - 8 فروردین 1396 - 10:24
  • کد خبر : ۴۲۵۱
  • مشاهده :  1482 بازدید
  • چاپ خبر : باز هم یک تودیع معارفه لرانه در استان فارس
احسان احسانی نوشت:

باز هم یک تودیع معارفه لرانه در استان فارس

باز هم یک تودیع معارفه لرانه در استان فارس
یکشنبه ششم فروردین ریاست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۳ بین سید غفار رضوی پور و لطیف رستاد اصلاح طلب خوش نام دست به دست شد .
به قلم احسان احسانی

سید غفار رضوی پور بعد از ۱۲ سال خدمت در پست ریاست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۳ (فارس ، کهگیلویه و بویر احمد ، بوشهر) ؛ جای خود را به جوانی تازه نفس از کهگیلویه سپرد . لطیف رستاد از چهره های سرشناس جریان اصلاحات در استان کهگیلویه است که ضمن شرکت در انتخابات مجلس اسلامی ، در انتخابات دور قبل ریاست جمهوری قائم مقام ستاد دکتر روحانی در استان کهگیلویه نیز بوده است .

 

رستاد که از محبوبیت قابل قبولی بین جوانان به خصوص بین جوانان اصلاح طلب برخوردار است ریاست جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه ، و مدیرعاملی شرکت گوشت استان را در کارنامه خود داراست .
پس از حضور ساسان تاجگردون در سمت مدیریت برنامه بودجه استان فارس ، سید محمدعلی افشانی در سمت استانداری فارس ، آیت اله رزمجو مشاور استاندار و مدیر کل جدید روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس ، و این اواخر انتصاب مهندس علیرضا سیاهپور ریاست اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس ؛ انتصاب مهندس لطیف رستاد جدیدترین انتصاب یک لر تبار بویراحمدی دیگر در پست های کلان مدیریتی استان فارس می باشد که بسی جای افتخار دارد .
البته جای خالی فرزندان لایق نورآباد و رستم در رأس امور مدیریتی استان فارس به شدت محسوس و آزار دهنده است که باید دید علت این خلأ چیست ؟ اما آنچه که اکنون مهم است و قابل توجه است حضور یکی پس از دیگری از هم زبانان کهگیلویه و بویراحمدی بر مدیریت های کلان و مهم استان فارس است که نه تنها باعث افتخار و سرور ماست بلکه با رابطه ای حسنه و مدیریت شده میتواند به نحو احسنت موجب دلگرمی برای دو شهرستان ممسنی و رستم باشد که لازمه این مهم وجود ارتباط قوی بین مدیران این دو شهرستان با این عزیزان است . امید آن میرود که این اتفاق به بهترین نحو ممکن انجام گیرد .
شنیده ها حاکی از انتصاب دیگر لر زبان کهگیلویه و بویراحمدی در استان فارس به سمت ……

 

انتهای پیام/۴۲۵۱

نویسنده: احسان احسانی

سه شنبه هشتم فروردین ۱۳۹۶

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه