رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 23 فروردین 1396 - 09:51
  • کد خبر : ۴۶۳۷
  • مشاهده :  203 بازدید
  • چاپ خبر : اردوی سیاحتی – فرهنگی شاعران رستم / رادیو ممسنی + عنوان

اردوی سیاحتی – فرهنگی شاعران رستم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: در این اردوی صمیمی و با نشاط شاعران بنام رستم و ممسنی از جمله احمد انصاری فهلیانی، مرتضی خادمی، سید یدالله تقوی و همچنین هنرمندان انجمن نمایش و موسیقی نیز حضور داشتند که به بیان درد دل و مسائل و مشکلات خود با فرماندار شهرستان پرداختند. “خبر نورآباد“ –سرویس اجتماعی:رئیس اداره ارشاد رستم […]

رادیو ممسنی:

در این اردوی صمیمی و با نشاط شاعران بنام رستم و ممسنی از جمله احمد انصاری فهلیانی، مرتضی خادمی، سید یدالله تقوی و همچنین هنرمندان انجمن نمایش و موسیقی نیز حضور داشتند که به بیان درد دل و مسائل و مشکلات خود با فرماندار شهرستان پرداختند.

“خبر نورآباد –سرویس اجتماعی:رئیس اداره ارشاد رستم از برگزاری اردوی سیاحتی – فرهنگی شاعران رستم خبر داد و گفت در این اردوی فرهنگی هنری شاعران رستم در دامان طبیعت زیبای بوان به سراییدن اشعار خود پرداختند.
رحمن محقق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رستم از برگزاری اردوی سیاحتی – فرهنگی شاعران رستم خبر داد و گفت در این اردوی فرهنگی هنری شاعران رستم در دامان طبیعت زیبای بوان به سراییدن اشعار خود پرداختند.
رییس اداره ارشاد رستم گفت: در این اردوی صمیمی و با نشاط شاعران بنام رستم و ممسنی از جمله احمد انصاری فهلیانی، مرتضی خادمی، سید یدالله تقوی و همچنین هنرمندان انجمن نمایش و موسیقی نیز حضور داشتند که به بیان درد دل و مسائل و مشکلات خود با فرماندار شهرستان پرداختند.
محقق در آخر افزود: لازم میدانم از مسئول انجمن ادبی شهرستان رستم جناب آقای تقوی و همچنین از بچه های انجمن نمایش و موسیقی جهت همکاری در برگزاری هر چه بهتر این برنامه تقدیر و تشکر کنیم.
شایان ذکر است فرماندار شهرستان رستم نیز مهمان این برنامه بود که در جمع شاعران و هنرمندان به سخنرانی پرداخت.

اردوی سیاحتی – فرهنگی شاعران رستم

اردوی سیاحتی – فرهنگی شاعران رستم

اردوی سیاحتی – فرهنگی شاعران رستم

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه