رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 31 خرداد 1396 - 12:37
  • کد خبر : ۶۰۸۹
  • مشاهده :  209 بازدید
  • چاپ خبر : تودیع و معارفه مدیریت برق شهرستان رستم / رادیو ممسنی + عنوان

تودیع و معارفه مدیریت برق شهرستان رستم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره برق شهرستان رستم در روزهای گرم تابستان برگزار گردید به گزارش نورآنلاین، مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره برق شهرستان رستم با حضور قائم مقام مدیر کل شرکت توزیع برق منطقه ای استان فارس، فرماندار ، امام جمعه و اعضای شورای اداری شهرستان در محل سالن […]

رادیو ممسنی:

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره برق شهرستان رستم در روزهای گرم تابستان برگزار گردید

به گزارش نورآنلاین، مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره برق شهرستان رستم با حضور قائم مقام مدیر کل شرکت توزیع برق منطقه ای استان فارس، فرماندار ، امام جمعه و اعضای شورای اداری شهرستان در محل سالن کانون پرورش فکری برگزار شد.
فرماندار شهرستان رستم در ابتداء ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پربرکت رمضان گفت: مسئولیت یک امانت الهی است و تامین خواسته سازمان و تکریم ارباب رجوع هنر مدیریت است و مدیری موفق خواهد بود که این دو خصوصیت را با هم داشته باشد .

ایزدی بر ضرورت توزیع نیروی برق در زندگی افراد جامعه تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه بخشی از آسایش مردم نیازمند برق است لازم است برنامه‌ریزی‌های مدونی را در راستای بهره‌مندی مردم شهرستان از نعمت برق صورت بگیرد.
در این مراسم آقای مهندس یحیی جمشیدی به عنوان رئیس جدید اداره برق شهرستان معرفی شد و از زحمات چندین ساله مهندس امان اله بهمن پور رئیس سابق اداره برق شهرستان، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

——-روابط عمومی فرمانداری رستم

    منبع: نورآنلاین

    اخبار مرتبط


    ارسال دیدگاه