رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 31 خرداد 1396 - 12:45
  • کد خبر : ۶۰۹۱
  • مشاهده :  246 بازدید
  • چاپ خبر : ۵۸۱ دانش آموز شهرستان رستم آماده شرکت در کنکور سراسری ۹۶ / رادیو ممسنی + عنوان

۵۸۱ دانش آموز شهرستان رستم آماده شرکت در کنکور سراسری ۹۶ / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رستم با موضوع برگزاری کنکور سال ۹۶ در شهرستان با حضور آقای ایزدی فرماندار،در محل آموزش و پرورش برگزار شد. به گزارش نورآنلاین، جلسه شورای آموزش و پرورش با موضوع برگزاری کنکور سال ۹۶ در شهرستان با حضور آقای ایزدی فرماندار،امام جمعه ، مدیر آموزش و پرورش […]

رادیو ممسنی:

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رستم با موضوع برگزاری کنکور سال ۹۶ در شهرستان با حضور آقای ایزدی فرماندار،در محل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش نورآنلاین، جلسه شورای آموزش و پرورش با موضوع برگزاری کنکور سال ۹۶ در شهرستان با حضور آقای ایزدی فرماندار،امام جمعه ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و اعضای این شورا در محل آموزش و پرورش برگزار شد.

طاهر ایزدی فرماندار شهرستان رستم در این جلسه گفت: سرنوشت و سیر صعودی کشورهای پیشرفته متوجه نقش مهم آموزش و پرورش در ارتقا و به فعلیت رسیدن استعداد بخش های مختلف کشور است.


ایزدی تصریح کرد : کنکور شاید بهترین اتفاق زندگی دانش آموز در طول دوران تحصیل باشد که تمام این چند سال به امید این روز و موفقیت در این روز برنامه ریزی کرده اند لذا همه دست اندرکاران و دستگاههای عضو ستاد باید تمامی مسائل و حواشی برگزاری کنکور مثل محل برگزاری ، سیستم سرمایشی ،نظم و انظباط ، امنیت ، کنترل آمد و رفت ها ، ترافیک و… مد نظر قرار داده تا به بهترین شکل برگزار گردد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان رستم ابراز داشت: در کنکور سراسری سال جاری در شهرستان رستم تعداد ۵۸۱ دوطلب شرکت دارند که از این مجموع تعداد ۳۷۶ نفر دختران و ۲۰۵ نفر پسران شرکت دارند که این آزمون در ۲ روز در تاریخ ۱۵ و ۱۶ تیرماه با آمادگی کامل همه شرایط برگزار خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم

    منبع: نورآنلاین

    اخبار مرتبط


    ارسال دیدگاه