رفتن به بالا
  • شنبه - 24 تیر 1396 - 00:38
  • کد خبر : ۶۳۶۳
  • مشاهده :  234 بازدید
  • چاپ خبر : نورآباد از خط قرمز رد شد
دکتر سید عبدالرضا حسینی مسئول شورای نگهبان در ممسنی

نورآباد از خط قرمز رد شد

دکتر سید عبدالرضا حسینی مسئول شورای نگهبان ممسنی به مناسبت سال روز تاسیس شورای نگهبان قبل از خطبه های نماز جمعه: نورآباد طی دو انتخابات گذشته از خط قرمز بیرون امده و آن مشکلات خیلی کمتر شده است.

دکتر سیدعبدالرضا حسینی مسئول شورای نگهبان در ممسنی قبل از خطبه های نمازجمعه گفت: آقای میشل فوکو نظریه پرداز فرانسوی در ایام انقلاب و بعد از انقلاب ۶ ماه در ایران بوده و در صحبت هایش می گوید: خمینی پهلو به افسانه می زند.
وی با اشاره به حوادث و غائله ها و اغتتشاشات داخلی در ایران در ایام انقلاب ادامه داد: دشمن از هر راهی وارد شد، جواب نگرفت و کاری نتوانست بکند.
وی با اشاره به سابقه استعماری غرب افزود: ما استعمار را می شناسیم و می دانیم استعمار در کشورها چه کار کرده است.
حسینی با بیان جامعیت قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران گفت: هر چه لازم بود در قانون اساسی دیده شد.
مسئول شورای نگهبان ادامه داد: غرب چه ارگان ما را زیر سوال می برد. ارگان هایی را زیر سوال می برد که نفوذ در آن غیرممکن است. ولایت را زیر سوال می برند. شورای محترم نگهبان که رکین نظام مقدس جمهوری اسلامی است را زیر سوال می برند، سپاه مقدس را زیر سوال می برند چون می دانند چه کسانی منافع آنها را به خطر انداخته است.
وی اظهارداشت: امروز سپاه پاسداران در عرش سیاست، دیانت و نظامی می درخشد. هیچ ملتی به آرزوهایش نرسید مگر اینکه اول از نظر نظامی خودش را حفظ کند. در قانون اساسی ما مشخص است که سپاه در زمان جنگ با دشمن بجنگد و زمانی که جنگ نیست در عمران و آبادانی کشور باشد.
وی با اشاره به توان کاری سپاه ادامه داد: حداقل بعضی ها از داخل نباید این نهادهای انقلابی را زیر سوال ببریم.
ایشان گفت: شورای نگهبان اساس انقلاب است و بدون شورای نگهبان قوه مقننه معنی ندارد و وظیفه شورای نگهبان حفاظت از جمهوری و اسلامیت نظام است.
حسینی با اظهار گلایه ادامه داد: ما به عنوان آرای مردم و حق الناس وظیفه شرعی و قانونی داریم نگهبانی نظام بدهیم اما بعضی از دوستان علی رغم دیانت و علی رغم حضورشان در نمازهای جمعه و جماعت متاسفانه سر صندوق ها مشکلاتی ایجاد می کنند.
وی اظهارداشت: نورآباد طی دو انتخابات گذشته از خط قرمز بیرون امده و آن مشکلات خیلی کمتر شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه