رفتن به بالا
  • سه شنبه - 24 مرداد 1396 - 02:51
  • کد خبر : ۶۶۹۳
  • مشاهده :  134 بازدید
  • چاپ خبر : پذیرش مقاله جامعه شناسان”رستمی”در کنفرانس آلمان / رادیو ممسنی + عنوان

پذیرش مقاله جامعه شناسان”رستمی”در کنفرانس آلمان / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: مقاله”تحلیل جامعه شناختی تلفیق دانش بومی و نوین در بهره برداری از مرتع، مطالعه موردی شهرستان رستم استان فارس. ایران” نوشته دکتر جلال یوسفی و محمدمهدی یوسفی در سومین کنفرانس بین المللی نوآوری در علم و تکنولوژی. آلمان- برلین پذیرش شده است و این مقاله به صورت شفاهی توسط داوران پذیرفته شده و […]

رادیو ممسنی:

مقاله”تحلیل جامعه شناختی تلفیق دانش بومی و نوین در بهره برداری از مرتع، مطالعه موردی شهرستان رستم استان فارس. ایران” نوشته دکتر جلال یوسفی و محمدمهدی یوسفی در سومین کنفرانس بین المللی نوآوری در علم و تکنولوژی. آلمان- برلین پذیرش شده است و این مقاله به صورت شفاهی توسط داوران پذیرفته شده و در تاریخ چهارم شهریور ماه۱۳۹۶ باید توسط نویسنده اول در کنفرانس به صورت سخنرانی به زبان انگلیسی ارایه گردد.

“خبر نورآباد –سرویس اجتماعی:مقاله”تحلیل جامعه شناختی تلفیق دانش بومی و نوین در بهره برداری از مرتع، مطالعه موردی شهرستان رستم استان فارس. ایران” نوشته دکتر جلال یوسفی و محمدمهدی یوسفی در سومین کنفرانس بین المللی نوآوری در علم و تکنولوژی آلمان- برلین پذیرش شده است و این مقاله به صورت شفاهی توسط داوران پذیرفته شده و در تاریخ چهارم شهریور ماه۱۳۹۶ باید توسط نویسنده اول در کنفرانس به صورت سخنرانی به زبان انگلیسی ارایه گردد.
پذیرش مقاله جامعه شناسان

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه