رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 25 مرداد 1396 - 21:39
  • کد خبر : ۶۷۱۴
  • مشاهده :  128 بازدید
  • چاپ خبر : همایش بصیرتی غدیرشناسی در ممسنی برگزار شد / رادیو ممسنی + عنوان

همایش بصیرتی غدیرشناسی در ممسنی برگزار شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: در راستای توسعه و ترویج آموزه‌های قرآن و عترت و تبیین واقعه مهم غدیر و ولایت و همچنین بهره‌برداری جوانان و اقشار مختلف مردم از مباحث مربوط به غدیر، همایش‌ بصیرتی غدیرشناسی در روز دوشنبه ۲۳ مردادماه جاری برگزار شد. “خبر نورآباد“ –سرویس اجتماعی:به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور […]

رادیو ممسنی:

در راستای توسعه و ترویج آموزه‌های قرآن و عترت و تبیین واقعه مهم غدیر و ولایت و همچنین بهره‌برداری جوانان و اقشار مختلف مردم از مباحث مربوط به غدیر، همایش‌ بصیرتی غدیرشناسی در روز دوشنبه ۲۳ مردادماه جاری برگزار شد.

“خبر نورآباد –سرویس اجتماعی:به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، مصطفی عسکری بیگدلی با اعلام این خبر اظهارداشت: در راستای توسعه و ترویج آموزه‌های قرآن و عترت و تبیین واقعه مهم غدیر و ولایت و همچنین بهره‌برداری جوانان و اقشار مختلف مردم از مباحث مربوط به غدیر، همایش‌ بصیرتی غدیرشناسی در روز دوشنبه ۲۳ مردادماه جاری برگزار شد.

وی بابیان اینکه این مراسم به همت اداره اوقاف و امور خیریه و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نوراباد ممسنی برگزار شد گفت: این همایش با توجه به فرارسیدن ماه ذی‌الحجه و عید سعید غدیر خم برگزار شد که حجت‌الاسلام شفیعی شاهرودی از قم ایراد سخن کرد.

این مقام مسئول با اشاره به برنامه‌های اجراشده در همایش یادشده عنوان کرد: در این آیین برنامه‌های مختلفی اجرا شد که سخنرانی روحانیون، شعرخوانی توسط شاعران آیینی و قرائت بخش‌هایی از خطبه غدیر ازجمله این برنامه‌ها بود.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه