رفتن به بالا
  • شنبه - 25 شهریور 1396 - 12:11
  • کد خبر : ۶۹۹۶
  • مشاهده :  165 بازدید
  • چاپ خبر : نقدی بر عملکرد و موضع مدیر مستعفی اموزش و پرورش ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

نقدی بر عملکرد و موضع مدیر مستعفی اموزش و پرورش ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: اولا همه ی فر هنگیان میدانند که اهمیت و ضرورت بهبود وضعیت مادی آموزش و پرورش و وضع معیشتی معلمان، ابتدا قائم به خروج این نهاد از انزوای اجتماعی و قرار گرفتن در کانون تحولات و توجهات جامعه وکشور در عمل است و ربطی به شهرستان ندارد اما میخواهم از شما بپرسم که […]

رادیو ممسنی:

اولا همه ی فر هنگیان میدانند که اهمیت و ضرورت بهبود وضعیت مادی آموزش و پرورش و وضع معیشتی معلمان، ابتدا قائم به خروج این نهاد از انزوای اجتماعی و قرار گرفتن در کانون تحولات و توجهات جامعه وکشور در عمل است و ربطی به شهرستان ندارد اما میخواهم از شما بپرسم که با مدیریت شما اخلاق و انصاف و مردانگی در جامعه معلمان مخصوصا در دیاری که بیشترین فرهنگی را دارد همچنان پابرجاست؟ جناب اقای اسدی اگر واقعا قصد خدمت صادقانه و بی ریا رادارید در روستاهای این شهرستان خدمت کنید وبه قول خودتان به کلاس درس برگردید.

“خبر نورآباد –یادداشت:برادر ارجمندم جناب آقای اسدی _ اولا همه ی فر هنگیان میدانند که اهمیت و ضرورت بهبود وضعیت مادی آموزش و پرورش و وضع معیشتی معلمان، ابتدا قائم به خروج این نهاد از انزوای اجتماعی و قرار گرفتن در کانون تحولات و توجهات جامعه وکشور در عمل است و ربطی به شهرستان ندارد اما میخواهم از شما بپرسم که با مدیریت شما اخلاق و انصاف و مردانگی در جامعه معلمان مخصوصا در دیاری که بیشترین فرهنگی را دارد همچنان پابرجاست؟ باید به عرض برسانم که معلم کارگزار اصلی تعلیم و تربیت و روح نظام آموزشی کشوری است و باید همواره با به کار بستن مهارت های خود کنترلی و خویشتن داری مراقب رفتارهای تندخویی ، تخریب و تهمت و افترا ، بداخلاقی و …. باشد. با توجه به اینکه این حقیر دبیر جامعه شناسی اما بیشتر به خاطر حس کنجکاوی و شم اندک جامعه شناختی که دارم درصدد یک نقد منصفانه می باشم،اگرچه نوشتن نقد منصفانه مخالفان خودش را هم دارد. برادر ارجمند جناب آقای اسدی اما الان مردم ممسنی که همگی به عنوان پشتوانه اصلی اموزش و پرورش میباشند از شما توضیح میخواهند که نقش شما در استفاده از مدیران با تجربه، خوش فکر و با تدبیر آن هم در دولت به ظاهر تدبیر و امید در اداره آموزش و پرورش چه بوده ؟
برادر ارجمندم باز هم میگویم که همه میدانند که اهمیت و ضرورت بهبود وضعیت مادی آموزش و پرورش و وضع معیشتی معلمان، ابتدا قائم به خروج این نهاد و وضعیت کشور دارد اما ایا معلمان برای مثال شهر مرودشت هم قائم به خروج از این نهاد بودند؟ از وضعیت آنان خبر داری؟ با معلمان اداره خودت مقایسه نموده ای؟اصلا بهتر بگویم وضعیت رضایتمندی اداره را در زمان مدیریتت با دیگر شهرها مقایسه نموده ای(بالای ۸۰درصد ناراضی از اداره تحت مدیریت شما طبق نظر سنجی یکی از سایتهای خبری نوراباد.باز هم ادعا داری موقع خداحافظی کارکنان برای شما گریه وفغان سر داده اند)؟ایا شهرهای دیگر که معلمان با همکاری با مدیریت و ارسال نظر آنان از طریق مدیریت به واحد های مسول موفق بوده اند با شما فرقی داشته اند؟چه اندازه نظر و عقیده و صحبت معلمان را علارغم دانسته هایشان به گوش آنان رساندی؟ در اعتبار بخشی به شان و شخصیت معلمان ممسنی چه فعالیتی انجام دادی؟چندین سالی که روی صندلی ریاست نشسته و لذت میبرید حداقل باید گزارشی داشته باشید برای ارایه دادن به مردم و معلمان در باب فعالیتهایتان؟ خواهشمندیم شما که برخی افراد را به تزویر و دورویی و دروغگویی متهم میکنید گزارشات خود را صادقانه به مسولان و واحد های تابعه برسانید. مگر صندلی و پست و مقام در ممسنی ارثی است که مدتهای مدید یک نفر روی صندلی های نرم و گرم جا خوش کنند، آنها اگر مدیران خوبی هم بودند باز افراد توانمند دیگری نیز وجود دارند که باید میدان را به آنان سپرد.جناب اقای اسدی اگر واقعا قصد خدمت صادقانه و بی ریا رادارید در روستاهای این شهرستان خدمت کنید وبه قول خودتان به کلاس درس برگردید(البته مزه پشت میز نشینی چیزی نیست که کسی به راحتی از ان دل بکند). ضمنا قبلا هم این را به عرض رسانده انم که احیای یک تیم کاری که قبلا هم شکست خورده است کار آسانی نیست اما غیر ممکن هم نیست و هر نماینده ای هم ترجیح میدهد مدیریت یک تیم قوی را به دست بگیردو اگر فرد اصلحی انتخاب میشود برای قشر به خصوصی نماینده نمیشود ،بلکه نماینده چهار طایفه بررگ این دو شهرستان است و نه قشر یا گروهی خاص.
باتشکر
فرهام گودرزی
عضو انجمن جامعه شناسی کاربردی ایران و دین پژوه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه