رفتن به بالا
  • سه شنبه - 4 مهر 1396 - 15:26
  • کد خبر : ۷۱۴۴
  • مشاهده :  129 بازدید
  • چاپ خبر : بازدید فرمانده سپاه و دانشگاه پیام نور ممسنی از نمایشگاه عکس / رادیو ممسنی + عنوان

بازدید فرمانده سپاه و دانشگاه پیام نور ممسنی از نمایشگاه عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و رئیس دانشگاه از نمایشگاه عکس با عنوان «مردان بی ادعا» در دانشگاه پیام نور ممسنی بازدید کردند. “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و رئیس دانشگاه از نمایشگاه عکس با عنوان «مردان بی ادعا» در دانشگاه پیام نور ممسنی بازدید کردند.به گزارش […]

رادیو ممسنی:

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و رئیس دانشگاه از نمایشگاه عکس با عنوان «مردان بی ادعا» در دانشگاه پیام نور ممسنی بازدید کردند.

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و رئیس دانشگاه از نمایشگاه عکس با عنوان «مردان بی ادعا» در دانشگاه پیام نور ممسنی بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی: صبح امروز سرهنگ امید نصیبی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و هیئت همراه به همراهی رئیس دانشگاه پیام نور از نمایشگاه عکس با عنوان «مردان بی ادعا» در این مرکز دانشگاهی بازدید نمودند.
در این بازدید دکتر لیلا جمشیدی رئیس دانشگاه ضمن قدردانی و تشکر از بسیج دانشجویی اظهار داشت: هدف از برگزاری این نمایشگاه جلوگیری از کم رنگ شدن ارزش های هشت سال دفاع مقدس و زمینه سازی برای اهمیت یافتن این ارزش ها در سطح دانشگاه ها و باور پذیر کردن آن ها برای مخاطبان می باشد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه