رفتن به بالا
  • جمعه - 5 آبان 1396 - 00:32
  • کد خبر : ۷۴۳۵
  • مشاهده :  112 بازدید
  • چاپ خبر : رد پای سیاست در ورزش ممسنی/این بار هیات شنا ونجات غریق / رادیو ممسنی + عنوان

رد پای سیاست در ورزش ممسنی/این بار هیات شنا ونجات غریق / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: رد پای سیاست پس از والیبال اینبار در هیات شنای ممسنی پیدا شده است و مرادی نایب رئیس هیات شنا بصورت ناگهانی و بدون اطلاع وی از سوی رئیس اداره ورزش برکنار شد و پس از مخالفت با انتخاب یکی از کارکنان پاره وقت این اداره خانم سلطانی جایگزین وی شد.مرادی مدرس دانشگاه […]

رادیو ممسنی:

رد پای سیاست پس از والیبال اینبار در هیات شنای ممسنی پیدا شده است و مرادی نایب رئیس هیات شنا بصورت ناگهانی و بدون اطلاع وی از سوی رئیس اداره ورزش برکنار شد و پس از مخالفت با انتخاب یکی از کارکنان پاره وقت این اداره خانم سلطانی جایگزین وی شد.مرادی مدرس دانشگاه و دارنده دو مدرک مربیگیری بوده و خانم سلطانی دارای یک مدرک مربیگری میباشد.

“خبر نورآباد سرویس ورزشی:هیات شنا و نجات غریق شهرستان ممسنی یکی از هیات های ورزشی در شهرستان میباشد که تا کنون با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کرده اند.
از انجایی که عمده فعالیت این هیات منوط به بودن استخر شنا در سطح شهرستان میباشد میتوان گفت که به جد نمیتوان فعالیت کلی این هیات را مورد نقد و بررسی قرار داد چراکه فعالیت و تعامل این هیات با مراکز اموزشی جهت فعالیت این هیات در رشته های تربیت بدنی تا کنون رضایت بخش بوده است.
عدم وجود استخر مناسب جهت فعالیت های این هیات نباید به پای فعالیت مسئولان نوشته شود و با اتمام استخر سرپوشیده این شهرستان میتوان شاهد فعالیت این هیات و رفع مشکلات مراکز اموزشی و مردم شهرستان بود.
اما یکی از مشکلات و معضلات جدید در ورزش ممسنی وجود رد پای افراد خارج از این مجموعه میباشد.
این رد پا در هیات والیبال خود را نشان داده بود و حال در هیات شنای ممسنی هم قابل مشاهده هست و این موارد در چند ماه اخیر بیشتر نمایان شده است.
خانم زهرا مرادی نایب رئیس این هیات چندی پیش به صورت ناگهانی تغییر یافت و بدون اطلاع وی شخص دیگری را جایگزین وی کرده اند.

زهرا مرادی مدرس دانشگاه های شهرستان ممسنی بوده و دارای دو کارت مربیگری شنا و نجات غریق میباشد که بصورت ناگهانی از سوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی برکنار شد و شخص دیگری که سابقه ورزشی در این رشته ندارد جایگزین وی شده است.

اما این تغییر و تحولات ناگهانی به اینجا ختم نشده و حتی رئیس هیات شنا نیز از تصمیم آقای صفری رئیس این اداره بی اطلاع بوده تا زمان مراسم تجلیل از ورزشکاران که به علت غیبت نائب خود متوجه تغییر وی میشود.

همچنین در مراسم تجلیل از ورزشکاران این شهرستان از خانم مرادی دعوت نشده بود که در نوع خود با اخلاق ورزشی سازگار نبوده و نیست.

مسعود مرادی رئیس هیات شنای شهرستان نیز در گفتگو با خبرنگار ما در این خصوص بیان داشت: پس از اینکه متوجه شدم که وی تغییر کرده است مورد را پیگیری کردم و علت را غیره فعال بودن هیات عنوان کردند و این در حالی است که زمینه فعالیت این هیات به وجود استخر بستگی دارد و تا کنون خانم مرادی در زمینه اموزش و همکاری با دانشگاه های شهرستان ممسنی نیز بسیار فعال بوده و حتی جهت آموزش دانشجویان در پاییز و زمستان سرد به شهر یاسوج و قائمیه رفته است و خطرات جاده را به جان خریده است.

خانم مرادی از نوع برخورد با وی گله مند بوده و بیان کرد: این تبعیض تا آنجا خود را نشان داد که در مراسم تجلیل از ورزشکاران از من دعوت نکردند ولی رئیس هیات به این مراسم دعوت شد که اگر هیات فعال نیست چرا رئیس آن به این مراسم دعوت شده است.
شایان ذکر است قبل از اینکه خانم سلطانی جایگزین خانم مرادی شود قرار بود یکی از کارکنان پاره وقت اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی از بوان را معرفی کنند که منتفی شد و در نتیجه خانم سلطانی جایگزین خانم زهرا مرادی شد.

بر اساس قانون، تعیین نایب رئیس در حوزه اختیارات رئیس هیات میباشد و از آنجایی که تعیین رئیس هیات ها زیر نظر رئیس اداره میباشد جا دارد تعامل همکاری بین این دو جایگاه برقرار گردد ولی در هر صورت اداره ورزش در قبال عموم مردم پاسخگو میباشد و نباید تکلیف خود را به اشخاص خارج از مجموعه واگذارند.

در خصوص تنش های هیات والیبال پاسخ جامعی از سوی اداره ورزش جوانان ارائه نشد و حال باید دید در این خصوص ایا همچنان سکوت در برابر افکار عمومی را ادامه میدهند یا پاسخ جامعی ارائه میشود؟ چرا که از نفوذ افراد غیره ورزشی و تاثیر انها بر تغییرات اخیر نیز شنیده میشود.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه